800
۰
همزمان با سالروز تشکیل بسیج؛

اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان مهرستان برگزار شد

همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان معمار کبیز انقلاب، اجتماع بزرگ بسیجیان در شهرستان مهرستان برگزار شد.
اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان مهرستان برگزار شد
به گزارش شستون، در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی، اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان مهرستان با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی ، علمای اهل سنت و تشیع ، معتمدین، اعضای شورای اداری، شورای تامین، بسیجیان و بانوان در سالن دبیرستان نام آوران مهرستان برگزار شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم اظهار کرد : اگر قرار بود بسیج و بسیجیان تسلیم شوند در زمان جنگ تسلیم می شدند.
حجت الاسلام محمدمهدی گلشاهی گفت : خداوند متعال درباره رِبّیون می‌فرماید آنان در برابر دشمنان تسلیم نشدند، از خود ضعف نشان ندادند، با پیامبر همراهی و در راه خدا صبوری کردند؛ که این واژه در تفسیر «بسیج» آورده شده و بسیجیان نیز دارای همین روحیه هستند.
وی عنوان کرد : پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان داخلی و خارجی این نظام را برآشفت و منجر به آغاز جنگی شد که تنها سلاح مردم در این میدان نبرد ایمان و اطاعت از رهبری بود و امروز ایثار و رشادت های آن جوانان ایران را به یکی از ابر قدرت های جهان تبدیل کرده است.
 
امام جمعه اهل سنت مهرستان هم در این مراسم بیان داشت : نعمت بزرگ نعمت اسلام است، به وسیله نعمت اسلام خداوند متعال انسانیت را از جهل و گمرامی به بهترین جایگاه رساندند.
وی افزود : گروه خون خوار و افرادی که نه اهل دین بودن و نه اهل اسلام با فرماندهی حکیمانه حضرت آیت ا... خامنه ای و سردار سلیمانی گروهگ داعش نابود شد.
مولوی عبدالخالق حسین زهی تصریح کرد : پیشرفت در شکر گزاری، در بیداری و اخلاص و عمل است، بسیجیان بیش از پیش آگاه و هوشیار باشند.
گفتنی است: در این برنامه از تعدادی از بسیجیان موفق شهرستان تجلیل شد.

انتهای پیام/خ
يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
کد مطلب: 9497
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *