800
۰

اصرار دولت برای افزایش قیمت بنزین/ مجلس مخالف است/ تا پایان سال قیمت بنزین تغییری نمی کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به موضوع افزایش قیمت بنزین و مطرح شدن این موضوع در هیات دولت اظهارداشت: تا کنون جلسه ای در کمیسیون انرژی مجلس در این باره تشکیل نشده و بحث و گفت و گویی هم در این باره تا کنون در مجلس مطرح نبوده است.
اصرار دولت برای افزایش قیمت بنزین/ مجلس مخالف است/ تا پایان سال قیمت بنزین تغییری نمی کند
به گزارش شستون، احمد صفری، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع افزایش قیمت بنزین و مطرح شدن این موضوع در هیات دولت اظهارداشت: تاکنون جلسه ای در کمیسیون انرژی مجلس در این باره تشکیل نشده و بحث و گفت و گویی هم در این باره در مجلس مطرح نبوده است.
 
وی با بیان اینکه دولت برای افزایش درامد خود می خواهد قیمت بنزین را افزایش دهد تصریح کرد: از آنجایی که فروش بنزنین در کشور درامد بالایی دارد دولت می خواهد با اعمال افزایش قیمت بنزین در کشور درآمد حاصل از فروش بنزین را برای جبرای کسری بودجه خود بدست آورد که تا کنون مجلس با این موضوع موافقت نکرده است.
 
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به عدم امکان افزایش قیمت بنزین بدون مجوز مجلس بیان کرد: باید در وهله اول مجلس موضوع افزایش قیمت بنزین را در صحن علنی تصویب و برای اجرا به هیات دولت ارایه دهد که تا کنون این امر نیز رخ نداده و دولت سرخود جلساتی را در این باره داشته است .
 
صفری اظهارداشت: اصرار دولت برای افزایش قیمت بنزین در راستای افزایش درامد های دولت است و به همین جهت جلسات متعددی را هم در این باره داشته است اما آنچه که مهم است مجلس مخالف این امر است و هیچ جلسه ای در کمیسیون انرژی در راستا افزایش قیمت سوخت نداشته ایم و تا پایان سال قیمت بنزین تغییری نمی کند.
  منبع: دانا
 
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹
کد مطلب: 8966
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *