فرماندار شهرستان زاهدان در جلسه کارگروه اشتغال:

پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در زاهدان به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره)

28 ارديبهشت 1401 ساعت 12:54

ابوذر مهدی نخعی از پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در شهرستان زاهدان به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در سال جاری خبرداد.


به گزارش شستون؛ به نقل از  زاهدنیوز، ابوذر مهدی نخعی؛ فرماندار زاهدان در جلسه کارگروه اشتغال بیان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از گذشته در زاهدان اقدام به پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به جامعه هدف کرده و تاکنون قدم های مثبتی برداشته است.

وی ادامه داد: رویکرد اصلی بنیاد برکت، اشتغالزایی و توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم و روستایی است و فعالیت های حمایتی خود را در مناطق محروم و حاشیه شهرها انجام می دهد.

فرماندار زاهدان افزود: این تسهیلات در غالب طرح های اشتغالزایی خرد در سه بخش مرکزی، نصرت آباد، کورین و شهر زاهدان انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: با همکاری بخشداران و ادارات جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سازمان صنعت، معدن و تجارت به واجدین شرایط پرداخت می شود.

نخعی گفت: طرح اشتغالزایی برای کسب و کار خرُد و خانگی مربوط به بویژه روستاها و مناطق کم برخوردار زاهدان اقدام می کند و البته شغل خاصی مد نظر نمی باشد و بسته به درخواست متقاضی و لحاظ نمودن شرایط اقلیمی منطقه صورت می پذیرد.

انتهای پیام/

 


کد مطلب: 25423

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/report/25423/پرداخت-40-میلیارد-تومان-تسهیلات-اشتغال-زایی-زاهدان-همت-ستاد-اجرایی-فرمان-حضرت-امام-خمینی-ره

شستون
  http://shastoon.ir