800
۰

فیلم‌های نوروز ۱۴۰۱ از امروز روی پرده سینما جای گرفتند

اکران فیلم‌های سینمایی جدید در ژانر‌های مختلف از امروز در سینما‌های سراسر کشور آغاز شد.
فیلم‌های نوروز ۱۴۰۱ از امروز روی پرده سینما جای گرفتند
به گزارش شستون؛ قرار بود هفت فیلم سینمایی «موقعیت مهدی»، «قدغن»، «شادروان»، «گل به خودی»، «سگ بند»، «مرد بازنده» و «روز صفر» از امروز در چرخه اکران سینماهای سراسر کشور قرار بگیرند. 
«مردبازنده»، «روز صفر»، «سگ بند» و «شادروان» هنوز اکران عمومی خود را آغاز نکرده‌اند و باید تا ۲۱ اسفند نسخه نهایی خود را تحویل بدهند. اما طبق بررسی سایت‌های خرید بلیت، «قدغن»، «گل به خودی» و «موقعیت مهدی» از امروز در سینماهای کشور نمایش داده می‌شوند.
فیلم‌هایی که با عنوان فیلم‌های نوروزی ۱۴۰۱ معرفی شده اند و در ژانر‌های کمدی، اجتماعی و دفاع مقدس سعی دارند همه سلیقه‌های مردم را پوشش بدهند.
امسال قیمت بلیت سینما‌ها به ۴۵ هزار تومان رسید؛ البته در سینما‌های مدرن. قیمت بلیت نیم بها در این سینما‌ها هم به ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. بلیت سینما در روز‌های تمام بها، در سینما‌های ممتاز و درجه یک و دو به ترتیب ۳۵ و ۲۵ هزار تومان است.
پیش‌تر قرار بود دو فیلم سینمایی «لامینور» به کارگردانی دایوش مهرجویی و «علف زار» به کارگردانی کاظم دانشی در اکران نوروز حضور داشته باشند؛ اما پروانه نمایش آن‌ها برای اکران در این ایام صادر نشد و دو فیلم سگ بند و گل به خودی جایگزین آن‌ها شدند.
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب: 24981
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *