800
۰
وکیل باشگاه پدیده خبر داد؛

دردسر جدید سرخ ها؛ محکومیت 8 میلیاردی پرسپولیس برای جذب گل محمدی

وکیل باشگاه پدیده گفت: باشگاه پرسپولیس در پرونده جذب گل محمدی رقمی حدود 8 میلیارد تومان محکوم شده است.
دردسر جدید سرخ ها؛ محکومیت 8 میلیاردی پرسپولیس برای جذب گل محمدی
به گزارش شستون؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امید اسکندری وکیل حقوقی باشگاه پدیده درباره پرونده ماجرای شکایت باشگاه پدیده از پرسپولیس اظهار داشت: حدود دو سال و نیم پیش یحیی گل محمدی از پدیده به پرسپولیس انتقال داده شد، طی این نقل و انتقال مقرر شده بود باشگاه پرسپولیس مبلغی را به باشگاه ما پرداخت کند اما متاسفانه این مبلغ پرداخت نشد و چک پرسپولیسی ها برگشت خورد.
وی افزود: به همین منظور مجبور شدیم به کمیته وضعیت شکایت کنیم که این کمیته باشگاه پرسپولیس را محکوم به پرداخت چهار میلیارد و پانصد میلیون تومان بابت اصل خواسته محکوم کرد. به این مبلغ سه میلیارد و سیصد و هفتاد میلیون تومان بابت وجه التزام روزانه نیز باید اضافه کرد که این رقم تا همان تاریخ صدور رای محاسبه شده است و از آن تاریخ به بعد محاسبه ای نشده است.
وکیل باشگاه پدیده یادآور شد: از آن روز به بعد را هم مجددا باشگاه پدیده درخواست جداگانه مطرح خواهد کرد و استحقاق دریافت این مبلغ را دارد. باشگاه پرسپولیس از جذب یحیی گل محمدی برد و سود مالی زیادی را دریافت کرد که این موضوع اگر همان موقع حل و فصل می شد قطعا کار به شکایت و کمیته تعیین وضعیت و استیناف کشیده نمی شد اما به هرحال با توجه به طولانی شدن رای خداراشکر توانستیم باشگاه را به آنچه حقش بود، برسانیم.
انتهای پیام/


 
پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰
کد مطلب: 24332
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *