خدمت بی منت ادامه دارد؛

رزمایش کمک های مومنانه در قالب توزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان بی بضاعت

13 آذر 1400 ساعت 11:22

حسین فروغی، مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان از توزیع یکصد بسته لوازم التحریر در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر داد و گفت: این اقدام خداپسندانه با برنامه ریزی های انجام شده مستمر و ادامه دار خواهد بود.


به گزارش شستون؛ حسین فروغی در گفت وگو با  عصرهامون با اشاره به توزیع یکصد بسته لوازم التحریر و کفش در بین دانش آموزان نیازمند و کم برخوردار، بیان کرد: این اقدام خداپسندانه در تداوم رزمایش کمک مومنانه وبازگشایی مدارس و با برنامه ریزی های انجام شده مستمر و ادامه دار خواهد بود.

وی افزود: با توجه به شروع سال تحصیلی و احساس نیازی که در بین برخی از دانش آموزان و خانواده های آسیب دیده از کرونا وجود داشت یکی از موضوعاتی که در رزمایش کمک مومنانه در دستور کار قرار گرفت تهیه و توزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان بود.

مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان هدف از اجرای این طرح را ایجاد شور و نشاط در میان دانش‌آموزان عنوان کرد و گفت: این فعالیت های خیرخواهانه و مومنانه با هدف محرومیت زدایی و اقدامات حمایتی برای نیازمندان و خانواده های بی بضاعت در مناطق محروم و کم برخوردار که ولی نعمت ما هستند ادامه خواهد داشت و در فواصل مختلف  به صورت منظم استمرار دارد.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 24200

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/report/24200/رزمایش-کمک-های-مومنانه-قالب-توزیع-لوازم-التحریر-بین-دانش-آموزان-بی-بضاعت

شستون
  http://shastoon.ir