800
۰
قهرمانی زیر سایه حاشیه های کبود رنگ باخت

سفر پرماجرای تیم ملی پرورش اندام به اسپانیا؛ از درگیری خونین تا متواری شدن دو ملی پوش

تیم ملی پرورش اندام ایران درحالی با قهرمانی به میهن بازگشت که حواشی عجیب این سفر و این موفقیت را تحت الشعاع قرار داد.
سفر پرماجرای تیم ملی پرورش اندام به اسپانیا؛ از درگیری خونین تا متواری شدن دو ملی پوش
به گزارش شستون؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هفتاد و پنجمین دوره رقابتهای پرورش اندام قهرمانی جهان ۲۰۲۱ به میزبانی شهر سانتاسوسانای اسپانیا به پایان رسید و ملی‌پوشان ایران موفق شدند بالاتر از رقبا عنوان قهرمانی جهان را در مجموع تمامی رشته ها از آن خود کنند.
در پایان این رقابتها تیم ملی ایران در مجموع مسابقات پرورش اندام، فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک، ماسکولار و فیتنس صاحب ۱۰ طلا، ۷ نقره و ۵ برنز و کسب ۲۴۵ امتیاز شد و بالاتر از رقبا قرار گرفت تا بعد از یک سال وقفه و غیبت در رقابت های جهانی بار دیگر بر سکوی قهرمانی جهان تکیه بزند. آخرین قهرمانی ایران در جهان در سال ٢٠١٩ و در فجیره امارات رقم خورده بود.
اما این مسابقات برای تیم ملی پرورش اندام ایران لبریز از حواشی عجیب و غریبی بود که طعم شیرین مدال های کسب شده را از بین برد تا موفقیت بدنسازی ایران به طور کامل زیر این حواشی کبود قرار گرفته و به آن توجهی نشود.
تیم ملی پرورش اندام ایران بامداد امروز به میهن آمد در حالیکه این حواشی عجیب تا لحظه بازگشت همراه تیم اعزامی بود.
حواشی که پیش از سفر و با شائبه حضور یکی از خویشاوندان آقای رئیس در این سفر کلید خورد اما در ادامه اتفاقات عجیب تری رخ داد تا این سفر پرماجرا حسابی جنجالی شود.


*درگیری از اسپانیا تا فرودگاه!
اولین حاشیه عجیبی که در این مسابقات رخ داد، درگیری عجیب و خونین در اسپانیا بود. در حین برگزاری این مسابقات یکی از قهرمانان با این استدلال که حق او خورده شده، قصد ایجاد حاشیه و درگیری با مسئولان فدراسیون جهانی را داشته که همین امر تبعاتی را برای این عضو تیم ملی داشته است.
تبعات اعتراض این عضو تیم ملی در طول مسابقات، هنگام بازگشت ملی پوشان به فرودگاه مشخص می شود و یکی از اعضای تیم با انتقاد از رفتار هم تیمی‌اش با او درگیر می شود و توسط یک جسم سخت به سر او آسیب جدی وارد می کند.
ظاهرا این ملی پوش پرورش اندام که از نتیجه اش ناراضی بود در فرودگاه دوحه با مسئولان تیم درگیر شد. درگیری که موجب آسیب او از ناحیه سر و صورت شد.
خونریزی از ناحیه سر برای این ملی پوش شرایط را حاد می کند اما به دلیل حرکت به سمت فرودگاه این فرد به بیمارستان منتقل نمی شود و پس از آنکه بامداد امروز سه شنبه تیم ملی به ایران می رسد او را با آمبولانس به یکی از بیمارستان‌های تهران انتقال می دهند تا تحت مداوا قرار گیرد. ظاهرا شرایط او به علت خونریزی زیاد وخیم بوده و برای عمل جراحی آماده شده است.
از طرفی ضارب در فرودگاه بعد از ملی پوشان از گیت خروج رد شد تا در تصاویر جشن قهرمانی تیم ملی نباشد. البته داستان به همین جا ختم نشده و شنیده شده نزدیکان این شخص برای درگیری با مسئولان تیم ملی به فرودگاه رفته بودند که با وساطت تنی چند از بزرگان این رشته قضیه فیصله پیدا کرد.
 
*دو ملی پوش گم شدند!

تیم ملی بدنسازی درحالی به ایران آمد که اثری از دو نفر از ملی پوشان فیتنس نبود.
ظاهرا روز گذشته زمانی که تیم ملی قرار بود هتل دن آنخل شهر سانتاسوسانا را به مقصد فرودگاه بارسلون ترک کند، با غیبت این دو نفر مواجه می شود. آن ها بی خبر هتل را ترک کرده و به مقصدی نامعلوم رفته بودند. مسئولان تیم ملی که از این اتفاق اطلاعی نداشتند هرچه گشتند این دو نفر را پیدا نکردند.
شب گذشته درحالی که تیم ملی در پرواز به سوی ایران بود، یکی از نفرات گمشده با انتشار پستی از حضور در سانتاسوسانای اسپانیا خبر داد تلویحا ماندنش در اسپانیا را تایید کرد و نوشت: «هرکجا هستم باشم، آسمان مال من است!»
گفته می شود شنیده شده این دو ملی پوش در اسپانیا متواری شده و قصد بازگشت به ایران را ندارند.
انتهای پیام/

 
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب: 23968
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *