800
۰
امام جمعه سراوان:

ورزش و سلامت جسم موجب نشاط جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی می شود

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: ورزش و سلامت جسم انسان موجب نشاط جامعه می شود که در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر است.
ورزش و سلامت جسم موجب نشاط جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی می شود
به گزارش شستون؛ رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان و جمعی از ورزشکاران به مناسبت هفته تربیت بدنی با حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه سراوان دیدار کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه سراوان ضمن تبریک هفته وحدت و آغاز امامت امام زمان (عج)، بیان کرد: اسلام دین کامل و زیبایی است که لازم است هر نقطه از زندگی را با شرافت انسانی ترقی دهیم.

وی با بیان اینکه انسان بی عدالتی، ظلم، دروغ و مباحث غیر اخلاقی را به دلیل ناسازگاری با فطرت خود قبیح می داند، افزود: اسلام؛ اساس را بر مبنای مسیر، هدف و ابدیت می داند چرا که غایت قصه این است که تمامی اصول های دین را رعایت کنیم تا به جایگاه اصلی برسیم.

این مقام مسئول گفت: انسان موجودی دو قطبی است که برای رسیدن به کمال و تعالی برنامه ویژه ای دارد به طور مثال برای خوب فکر کردن، عبادت کردن و انجام وظیفه در مسیر خداوند متعال باید جسم همواره سالم نگه داشته شود.

حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: ورزش و سلامت جسم انسان موجب نشاط جامعه می شود که در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر است.

وی خاطر نشان کرد: ورزش و تربیت جسم باید به گونه ای باشد که موجب بالندگی روح شود اگر این امر محقق نشود ارزش ندارد.

امام جمعه سراوان اذعان کرد: ورزشکاران باید در تمامی زمینه ها عفت، حجاب اسلامی و پاکی را سرلوحه کار خور قرار داده و از بی عفتی و لاابالی گری به دور باشند.

لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم مزار شهدای گمنام مدفون در مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) عطر افشانی و غبار روبی شد.

انتهای پیام/
 
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب: 23807
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *