800
۰
در نامه نمکی خطاب به دانشگاه‌های علوم پزشکی؛

دستور واکسیناسیون گروه‌های سنی جدید صادر شد/ واکسینه ۴۸ تا ۴۵ساله ها در۶ استان جنوبی

وزیر بهداشت در نامه‌ای خطاب به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی لیست جدید گروه‌های سنی واکسیناسون کرونا را اعلام کرد.
دستور واکسیناسیون گروه‌های سنی جدید صادر شد/ واکسینه ۴۸ تا ۴۵ساله ها در۶ استان جنوبی
به گزارش شستون؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وزیر بهداشت در نامه‌ای خطاب به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی لیست جدید گروه‌های سنی واکسیناسون کرونا را اعلام کرد.
 
در متن نامه سعید نمکی خطاب به علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی آمده است: پیرو برنامه‌ریزی‌های انجام شده در مورد گروه‌های هدف واکسیناسیون از آنجا که قسمت عمده جمعیت هدف اعلام شده واکسینه شده‌اند و ثبت نام شدگان جدید نیز در دو روز آتی تحت پوشش قرار می‌گیرند با توجه به موجودی کافی واکسن شایسته است طبق روال زیر اقدام شود:
 
۱- در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خراسان جنوب، خوزستان و کرمان علاوه بر استمرار واکسیناسیون گروه‌های اعلام شده قبلی جمعیت ۴۸ تا ۴۵ ساله ثبت نام و طبق نوبت‌دهی واکسینه شوند.
 
۲- در بقیه استان‌ها بجز تهران جمعیت ۵۸-۵۵ ساله ثبت نام و طبق نوبت‌دهی تحت پوشش واکسیناسیون قرار گیرند و کماکان واکسیناسیون باقیمانده گروه‌های سنی بالاتر تداوم یابد.
 
۳- در کلان شهر تهران جمعیت ۶۰ تا ۵۸ ساله ثبت‌نام و طبق نوبت‌دهی واکسینه شوند و در بقیه شهرستان‌های استان تهران جمعیت ۶۰ تا ۵۵ ساله ثبت‌نام و با نوبت‌دهی در سامانه تحت پوشش قرار گیرند.
 
انتهای پیام/
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب: 23230
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *