800
۰
خطیب نماز جمعه سراوان:

حضور بصیرانه سراوانی ها در پای صندوق های رأی/ مردم پایبندی به خون شهدا و آرمان های امام را به رخ جهانیان کشاندند

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: مردم با حضور بصیرانه در پای صندوق های رای پایبندی خود را به خون شهدا و آرمان های امام به رخ جهانیان کشاندند.
حضور بصیرانه سراوانی ها در پای صندوق های رأی/ مردم پایبندی به خون شهدا و آرمان های امام را به رخ جهانیان کشاندند
به گزارش شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه سراوان بیان کرد: امروز جمعه ۲۸ خرداد ماه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر رو روستا در حال برگزاری است که از شاهد حضور پر شور و بصیرانه مردم سراوان در پای صندوق های رأی بوده ایم.
 
وی افزود: شرکت در انتخابات یک وظیفه است که باید به آن توجه کرد، مشارکت گسترده، پر شور، و بصیرانه در پای صندوق های رأی و هم انتخاب انسان صالح و در تراز انقلاب اسلامی نکته ای دیگر است که باید دقت شود.
 
امام جمعه سراوان ادامه داد: از ساعات اولیه آغاز اخذ رای مردم سراوان در صف رای بودند که نشان از ایمان و دشمن شناسی قوی مردم این خطه از کشور دارد که دل در گروه نظام و انقلاب اسلامی دارند و می دادند دشمنی که هزینه و تبلیغات می کند دشمن آسایش و آرامش مردم و نظام است.
 
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری اضافه کرد: مردم حقیقت انقلاب اسلامی را با همه دشمنی دشمنان درک کرده اند که معاندین از صدر انقلاب نبردهایی را در زمین ها و جبهه های مختلف داشته اند، شاید این نبرد های نفس گیر در جاهای دیگر انجام می شد بارهای بار آن حکومت باید از بین می رفت اما با تمام بی مهری های داخلی و خارجی شاهد پیشرفت چشمگیر انقلاب اسلامی هستیم.
 
وی خاطر نشان کرد: دشمن رو به زبونی است، اگر بتوانیم انتخاب درست در این دوره داشته باشیم در نبرد به کلی شکست خواهند خورد و جهادی در بحث اقتصادی در همه جوانب شروع خواهد شد و همان اندک امید دشمن نیز از بین می رود.
 
 
امام جمعه سراوان گفت: دشمن در جنگ نرم در تلاش است تا با تحریف بین مردم و انقلاب فاصله ایجاد کند اما علی رغم تمامی تلاش هایی که توسط اول های رسانه ای در حال انجام دادن است، شاهد رو به افول بودن آنها نیز در این زمینه هستیم‌ چرا که مردم انقلابی و بصیر امید به انقلاب دارند که پرچم استکبار و قلدران عالم را به زیر کشیده است.
 
حجت الاسلام و المسلمین بامری بیان کرد: حضور شور آفرین و بصیرانه مردم در پای صندوق های رأی نشان می دهد که مردم با همه سختی های معیشتی پایبند به خون شهدا و راه امام و فرموده های رهبر انقلاب هستند.
 
وی گفت: انتظار داریم فرد منتخب مجاهدت های شبانه روزی داشته باشد که مشکلات رفع شود، در مسیر ولی خدا باشند چرا که تنها راه برون رفت از همه مشکلات گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب است و از سوی دیگر به ظرفیت های داخلی توجه و از دشمن نهراسد و با فساد مبارزه کند.
 
 
انتهای پیام/
جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷
کد مطلب: 22928
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *