800
۰
گزارش اتحادیه جهانی کشتی از ستارگان ایران؛

شانس بالای یزدانی برای تاریخ‌سازی در توکیو/ برادران گرایی در آستانه تبدیل‌شدن به برادران مدالیست المپیک

شانس بالای یزدانی برای تاریخ‌سازی در توکیو/ برادران گرایی در آستانه تبدیل‌شدن به برادران مدالیست المپیک سایت اتحادیه جهانی کشتی طی گزارشی به بررسی عمل‌کرد و معرفی ستاره کشتی آزاد ایران در وزن ۸۶ کیلوگرم پرداخت.
شانس بالای یزدانی برای تاریخ‌سازی در توکیو/ برادران گرایی در آستانه تبدیل‌شدن به برادران مدالیست المپیک
به گزارش شستون؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی در سایت رسمی خود، به معرفی کشتی‌گیران ایرانی در المپیک توکیو پرداخته است.
اتحادیه جهانی در ابتدای این گزارش آورده است: ایران در بازی های المپیک ۲۰۱۶ با پنج مدال در کشتی آزاد و فرنگی به کار خود پایان داد که حسن یزدانی تنها نماینده تیم ایران در المپیک توکیوست که در المپیک ریو نیز حضور داشته است.
حسن یزدانی بعنوان بهترین کشتی‌گیر این شانس را دارد که برای بار دوم در المپیک به مدال طلا را کسب کند و در کشتی ایران تاریخ سازی کند.
در ادامه این گزارش اتحادیه جهانی ضمن بررسی عناوین و نحوه انتخاب ۱۱ آزاد و فرنگی کار ایران در المپیک توکیو، به حضور برادران گرایی در تیم ملی کشتی فرنگی اشاره  کرده و آورده است که محمدرضا و محمدعلی گرایی این فرصت را دارند تا با کسب مدال در المپیک توکیو خود را به جمع برادران تاریخ ساز اضافه کنند.
 
انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴
کد مطلب: 22921
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *