800
۰
با صدور اطلاعیه انجام شد؛

اعلام حمایت رئیس شورای عالی علمای شهرستان های سراوان، گلشن، مهرستان و سیب و سوران از رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری

مولوی سید عبدالصمد ساداتی با صدور اطلاعیه ای از آیت الله رئیسی به عنوان کاندید اصلح در انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.
اعلام حمایت رئیس شورای عالی علمای شهرستان های سراوان، گلشن، مهرستان و سیب و سوران از رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری
به گزارش شستون؛ مولوی سید عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت سراوان طی اطلاعیه ای ضمن دعوت مردم به حضور در انتخابات برای برون رفت از مشکلات فعلی از آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان کاندید اصلح اعلام حمایت کرد.

متن اطلاعیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 
آيه «إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ» إِنَّ اللَّهَ يَأْمُرُكُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَمَانَاتِ إِلَىٰ أَهْلِهَا  قرآن کریم

انتخابات از مهمترین و اساسی ترین رویدادها و اصل ثابت شده از تعالیم دینی در اراده مردم برای تحقق آرمان‌ها و مطالبات در تعیین سرنوشت جامعه اسلامی است.

نظر به اینکه شرکت در انتخابات و انتخاب گزینه اصلح وظیفه شرعی و ملی است اینجانب با اعتقاد به اینکه آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی شخصیتی آگاه به مسائل اساسی کشور و توانا در اداره امور مملکت می باشد و با امانتداری و عدالت‌خواهی دارای سوابق درخشان مدیریت مدیریتی است حمایت خود را از ایشان به عنوان کاندید اصلح سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اعلام می نماینم.

ضمن تایید و تاکید بر حمایت از آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان کاندید صالح و اصل انتخابات ریاست جمهوری عموم مردم و به ویژه هموطنان اهل سنت را به حضور فعال و مشارکت آگاهانه در این عرصه مهم جهت برون رفت از وضعیت فعلی و تغییر برای آبادانی و استحکام کشور دعوت می نمایم.

امیدوارم با مدیریت کارآمد و اجرای عدالت در دولت آینده شاهد ریشه کنی فقر و فساد و برچیدن تبعیضات ناروا در همه سطوح و گره گشایی از مشکلاتی باشیم که در زمینه‌های مختلف مورد موجب درد و رنج مردم شده است.

مولوی سید عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت سراوان و رئیس شورای عالی علمای شهرستان های سراوان، گلشن، مهرستان و سیب و سوران
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۸
کد مطلب: 22911
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *