800
۰
در گردهمایی علما و سران طوایف سراوان مطرح شد؛

مشت محکم ملت ایران به استبکار در عملیات 28 خرداد/ مشارکت عمومی همراه با انتخاب اصلح آینده ای روشن ترسیم می کند

گردهمایی علما، روحانیون، سران طوایف و معتمدین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سراوان برگزار شد.
مشت محکم ملت ایران به استبکار در عملیات 28 خرداد/ مشارکت عمومی همراه با انتخاب اصلح آینده ای روشن ترسیم می کند
به گزارش شستون، گردهمایی علما، معتمدین، روحانیون، سران طوایف، نخبگان و ریش سفیدان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراوان برگزار شد.

سردار حسین ظریفی فرمانده قرارگاه شهید سجاد سراوان در این گردهمایی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در روزهای آینده عملیات بسیار بزرگ را انجام می دهد برای این عملیات همانند دوران دفاع مقدس نیاز به شور و مشورت و نیرو داریم.

وی افزود: با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و سخنان بزرگان و راه گشایان در 28 خرداد با شور و شعف مضاعف در پای صندوق های رای شرکت خواهیم کرد تا مشت محکمی بر دهان استکبار و منافقین که در حال نقش آفرینی برای کمرنگ کردم حضور مردم هستند، باشد.

فرمانده قرارگاه شهید سجاد سراوان گفت: حضور گسترده مردم در 28 خرداد خط بطلان بر تفکرات دشمنان خواهد بود.
 
ضرورت انتخاب اصلح همراه با بصیرت در این برهه از زمان


مولوی عبدالعزیز دهقان امام جمعه مسجد خاتم الانبیاء بخشان نیز در این گردهمایی گفت: در طول چهل و دو سالی که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد، در بحث شوراهای محلی،  نمایندگان مجلس، مجلس خبرگان و رخداد بزرگ تر ریاست جمهوری انتخابات مختلفی برگزار شده است که گاها  مردم بهترین معیار را مد نظر قرار داده و  در یک محدوده زمانی بسیار کوتاه منجر شد به انتخاب شهید رجایی اما ماندگاری بسیاری طولانی داشت ولی بعضاً انتخاب هایی صورت گرفته شخص منتخب از آرمان ها تخطی کرده است.

وی حضور در انتخابات و حضور هدفمند در انتخابات را مهم برشمرد و ادامه داد: انتخاب اصلح همراه با بصیرت با در نظر داشتن ضرورت ها و آینده جامعه برای شهروند جمهوری اسلامی بسیار مهم است که در طول حیات اسلام مصادیق زیادی در این باب وجود دارد.

امام جمعه اهل سنت مسجد خاتم الانبیاء بخشان افزود: انتخابات بهترین فرآیند برای مطالبه گری است، معقول ترین راه نیز انتخابات است پس با مشارکت عمومی و انتخاب اصلح می توانیم آینده ای روشن را بر اساس آموزه های دینی و توصیه های نبی مکرم اسلام (ص) را برای جامعه خود ترسیم کنیم.

مولوی دهقان خاطر نشان کرد:اگر امورات و مقدرات به افراد غیر اهل سپرده شود قیامت می شود؛ قیامت یعنی برهم خوردن نظم عادی جامعه پس اگر در زمینه انتخاب اصلح اشراف کافی ندارید از راه های دیگر و به وسیله مرجع سیاسی، امامان جمعه، بزرگان و ریش سفیدان مشورت بگیرید تا در 28 خرداد بار دیگر برگ زرینی را در صفحه انقلاب رقم زنیم.

انتهای پیام/
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب: 22889
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *