800
۰

شانتاژ بازی رسانه های ضد انقلاب علیه سپاه/ وقتی تیر معاندین در شرقی ترین نقطه ایران به سنگ‌می خورد+ فیلم

در روزهای اخیر رسانه های ضد انقلاب با استفاده از هر حربه در تلاش هستند تا به نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ضربه وارد کنند، اما هر بار نقش آنها نقش بر آب می شود.
شانتاژ بازی رسانه های ضد انقلاب علیه سپاه/ وقتی تیر معاندین در شرقی ترین نقطه ایران به سنگ‌می خورد+ فیلم
به گزارش شستون؛ در روزهای اخیر رسانه های معاند و ضد انقلاب با دروغ پردازی با هدف ضربه زدن به نهاد مردمی همچون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام به شانتاژ رسانه ای با سوء استفاده از صحبت های احمد رضا سیاهانی یکی از سران طوایف در شهرستان سراوان کرده اند.

اما این بار نیز تیر ضد انقلاب در شرقی ترین نقطه ایران به سنگ خورد و شکست دیگر در کارنامه معاندین در این خطه از کشور به ثبت رسید.

در همین راستا احمد رضا سیاهانی سرطایفه طایفه سیاهانی در بخش مهرگان شهرستان سراوان پس از مطلع شدن از اقدام شوم معاندین با انتشار بیانیه ای ضمن تکذیب مطالب منتشر شده در رسانه های ضد انقلاب، سپاه پاسداران را خار چشم بدخواهان نظام دانست که نهایت تعامل و همکاری را با مردم منطقه خاصآ مردم مرزنشین در بحث محرومیت زدایی و خدمات رسانی و کمک معیشتی از طریق طرح رزاق و بسته های غذایی داشته است.

متن بیانیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمان الرحیم
بیانیه سردار حاجی احمدرضاسیاهانی خادم نظام و طائفه بزرگ سیاهانی در پی انتشار خبری از طرف افراد نا آگاه از طرف اینجانب و متعاقبآ بهره برداری گروهک های معاند و ضد انقلاب از خبر فوق.

با سلام  و درود بی کران به امام راحل و مقام معظم رهبری مدظله العالی و شهیدان و امام شهیدان و عرض تسلیت به ملت شهید پرور ایران در پی ترور و شهادت ناجوانمردانه دانشمند هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده به وسیله ایادی استکبار و رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی، بدینوسیله به استحضار ملت شهید پرور و همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه مردم شریف استان  سیستان و بلوچستان می رساند نظر به اینکه اخیرا سوء تفاهمی بین اینجانب حاجی احمدرضا سرطایفه سیاهانی و مسئولین محترم مرزبانی نیروی انتظامی پیش آمد که در همین راستا در تاریخ ۹۹/۸/۲۱ در منطقه عشایری بن سر از توابع بخش مهرگان جلسه شورای اداری و شورای تامین به ریاست علی رضا شهرکی فرماندار شهرستان  گرفته شد و سوء تفاهم پیش آمده رفع شد که به دستور فرماندار سراوان مقرر شد عشایر در چند نقطه اجماع و ساماندهی و خدمات رسانی آب بهداشتی و برق رسانی و راه سازی و احداث مدرسه و  تلفن و زیر پوشش شبکه بهداشت و درمان قرار بگیرند که جای تقدیر و تشکر را دارد.

ضمنا اولین قدم در بحث خدمات رسانی و محرومیت زدایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هلال احمر شهرستان سراوان با اعزام تیم مشترک پزشکی جهت ویزیت و درمان رایگان و توزیع ماسک و مایع ضد عفونی کننده و همچنین آموزش عشایر در بحث رعایت پروتکل های بهداشتی  و رعایت فاصله اجتماعی داده شد که اینجانب به نمایندگی از عشایر از زحمات سپاه و هلال احمر تقدیر و تشکر می کنم.

اما متاسفانه حقیر متوجه شدم که افرادی نا آگاه و بدخواه نظام از فرصت بدست آمده سوء استفاده و بهره برداری نمودند و از طرف حقیر مطلبی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه سپاه محترم پاسداران که بحق یاور مظلومین و محرومین است نوشتند و در فضای مجازی منتشر کردند و گروهک های معاند و تروریستی و ضد انقلاب هم از فرصت به دست آمده بهره برداری کردند به عرض می رسانم.

حقیر بسیجی طرح امنیت  و از مرزداران سپاه پاسداران می باشم و سوء تفاهم رفع شده با مرزبانی نیروی انتظامی بوده نه با سپاه پاسداران و سپاه پاسداران که خار چشم بدخواهان نظام است نهایت تعامل و همکاری را با مردم منطقه خاصآ مردم مرزنشین در بحث محرومیت زدایی و خدمات رسانی و کمک معیشتی از طریق طرح رزاق و بسته های غذایی داشته است که جای شکرش باقی است.

ضمنآ موضوع فوق در حد خانوادگی است و مربوط به خودمان است نه کسان دیگر و هیچ گونه ربطی به بدخواهان نظام و ضد انقلاب و گروهکهای معاند و تروریستی ندارد و طائفه سیاهانی به کوری چشم ضد انقلاب افرادی دلسوز و وفادار به نظام هستند و وفاداری خویش را در طول بیش از ۴۲ سال از عمر پر برکت نظام ثابت کردند.

در خاتمه به افراد ناآگاه و نادان که آلت دست بدخواهان نظام و ضد انقلاب قرار گرفته اند و بنام حقیر سوء استفاده و بهره برداری نموده اند اخطار می دهم دست از این گونه کارها بکشند و توبه کنند و به آغوش باز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پناه ببرند و مورد عفو و رآفت اسلامی قرار بگیرند.
والسلام علیکم و رحمت الله برکاته
سردار حاجی احمدرضاسیاهانی خادم نظام و ولایت و طائفه بزرگ سیاهانی 

انتهای پیام/
 
 
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۸
کد مطلب: 21050
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *