800
۰
امام جمعه شهرستان سراوان:

به نمایش گذاشتن غیرت و مردانگی در جنگ تحمیلی/ دشمن شناسی؛ پیام دفاع مقدس است

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: در دفاع مقدس و هشت سال جنگ تحمیلی ارزش ها، شرف، مردانگی و غیرت رزمندگان دین اسلام به نمایش گذاشته شد.
به نمایش گذاشتن غیرت و مردانگی در جنگ تحمیلی/ دشمن شناسی؛ پیام دفاع مقدس است
به گزارش شستون؛ فرمانده سپاه شهرستان سراوان به همراه جمعی از مسیولین و کارکنان ادارات به مناسب گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان دیدار کرد.
 
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران مسیری برای احیای ارزش های دین اسلام است که با تمام ابعاد ندای ظلم و ستم ظالمان عالم را متوقف کرد.
 
وی با بیان اینکه در دفاع مقدس؛ ارزش ها، شرف و غیرت و مردانگی به نمایش گذاشته شد، ادامه داد: گروهی اندک از رزمندگان اسلام با پرچم خدا مقابل کفر ایستادگی کردند و به پیروزی رسیدند.

امام جمعه شهرستان سراوان افزود: امروزه نمی شود مدعی ایمان به پروردگار عالم را داشته باشیم اما به دلیل مباحث حزبی، قومی و مذهبی ندای حضرت امام را نشنویم چرا که امروز دشمن با رنگ و لعاب دیگر و ترفند های متفاوت با هدف جدایی و نا امیدی ملت از نظام در حال دسیسه است.
 
حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: دفاع مقدس نه تنها دفاع از نوع سخت افزاری بود بلکه دفاعی از جنس مکتب الهی بود که انسان های خدایی در این مکتب خانه رشد کردند.
 
وی با اشاره به اینکه ارتباط رزمندگان، رفتار و حرکت آنها خدایی بود، تصریح کرد: ندای حقانیت انقلاب اسلامی ایران تهدیدی برای ستمگران و سران کفر است، دشمنان دین خدا از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دست به توطئه و دسیسه زده اند، امروز هم با اعمال تحریم های غیر قانونی درتلاش هستند تا ملت ایران را در تنگنا قرار دهند.
 
امام جمعه شهرستان سراوان گفت:  از آنجایی که امن ترین کشور در منطه هستیم دشمن تلاش می کند تا این آرامش را بر هم زند و با ایجاد جنگ روانی در مباحث سلامت و معیشت مردم را در راستای مقابله با انقلاب سوق دهد که باید در این رابطه هوشیار باشیم.
 
حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه پیام دفاع مقدس، دشمن شناسی به موقع است، اذعان کرد: دشمن با راه اندازی گروه های افراطی در منطقه به دنبال ایجاد دوگانگی از بین رفتن وحدت میان مسلمانان است.
 
انتهای پیام/
 
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۲
کد مطلب: 20310
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *