800
۰
در عصر ارتباطات رخ داد؛

سیگنال هایی که در دهستان "پسکوه" به مقصد نمی رسد/ تخریب مکررفیبرنوری عامل اختلال در ارتباط گیری

آنتن دهی ضعیت و یا قطعی مکرر خطوط تلفن و اینترنت در دهستان پسکوه شهرستان سیب و سوران به علت تخریب فیبر نوری مشکلاتی را برای اهالی این منطقه به وجود آورده است.
سیگنال هایی که در دهستان "پسکوه" به مقصد نمی رسد/  تخریب مکررفیبرنوری عامل اختلال در ارتباط گیری
به گزارش شستون، اهالی دهستان پسکوه از توابع شهرستان سیستان و بلوچستان از قطعی مکرر خطوط تلفن و همراه اول و اینترنت در یک ماه اخیر گلایه مند هستند.

پرکی یکی از اهالی دهستان پسکوه گفت: در یک ماه اخیر خطوط تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت هر یک روز در میان قطع بوده است.

 وی افزود: همچنین در سه روز اخیر آنتن دهی به طور کامل در این منطقه قطع شده بود و مشکلاتی را برای اهالی دهستان به وجود آورد.

این روستایی ادامه داد: قطعی مکرر خطوط تلفن ثابت و اینترنت و همچنین عدم آنتن دهی تلفن همراه مردم این منطقه را کلافه کرده و نارضایتی روستایین منطقه را از شرکت مخابرات به دنبال داشته است.

پرکی خاطر نشان کرد: تلفن همراه و اینترنت این روزها به وسیله ارتباطی جداناپذیر مردم در عصر ارتباطات تبدیل شده اما این روزها نارضایتی از عدم آنتن دهی و قطعی اینترنت سیر صعودی به خود گرفته است.

رخ دادن بیش از 10 مورد تخریب کابل فیر نوری در یک ماه
حسن حسین آبادی رئیس مخابرات شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در ماه اخیر در منطقه سیب و سوران بیش از 10 مورد تخریب کابل فیبر نوری گزارش شده است.

 وی افزود: در حال حاضر پروژه فیبر "یو اس او" از سوران به سمت مهرستان در حال انجام است که در آینده نزدیک این مشکل نیز مرتفع خواهد شد.

رئیس مخابرات شهرستان سراوان گفت:  کابل های فیبر نوری این منطقه به صورت هوایی نصب شده که باید برای جلوگیری از تخریب فیبرها به صورت زمینی نصب شود.

حسین آبادی خاطر نشان کرد: روز گذشته  خرابی فیبر نوری رفع اما پس از گذشت نیم ساعت  ارتباط قطع شد که با کمک کارشناسان مربوطه مجدد مشکل مرتفع شد و از عصر روز گذشته تا کنون مشکلی گزارش نشده است.

انتهای پیام/ 
سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۵
کد مطلب: 18998
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *