800
۰
ثانیه شمارهای راهنمایی به وقت خاموشی؛

سردرگمی شهروندان سراوانی در تقاطع ها/ چراغ هایی که دیگر راهنما نیستند

شهروندان سراوانی از خاموش بودن چراغ های راهنمایی تقاطع های سطح شهر که منجر به ایجاد ترافیک و قفل شدن چهار راه ها در برخی از ساعات شبانه روز شده ابراز گلایه کردند.
سردرگمی شهروندان سراوانی در تقاطع ها/ چراغ هایی که دیگر راهنما نیستند
به گزارش شستون؛ نصب و راه اندازی چراغ های راهنمایی در تقاطع های سطح شهر سراوان موجب مدیریت و کنترل مناسب در عدم ایجاد ترافیک در ساعات شلوغی و پر رفت و آمد شده است.

اما خاموشی این روزهای چراغ های راهنمایی منجر به گلایه شهروندان شده که عدم مدیریت چراغ هایی راهنمایی موجب سنگین شدن ترافیک و گاها قفل شدن چهار راه را به دنبال داشته است.

پورمحمدی از شهروندان سراوانی گفت: خاموشی چراغ های راهنمایی در ماه های اخیر و روشن شدن آنها در برخی از ساعات منجر به سردرگمی شهروندان شده است.

وی افزود: در ساعات اوج تردد خودرو ها به ویژه در عصر ترافیک در چهار راه های سطح شهر ایجاد می شود که حداقل از مسئولین امر انتظار می رود در این ساعت از روز چراغ های راهنمایی و رانندگی را برای روان شدن ترافیک روشن کنند.

این شهروند سراوانی ادامه داد: حضور مامورین راهنمایی و رانندگی در سطح شهر نیز می تواند موجب حفظ نظم در شهر شود که با خاموش بودن چراغ های راهنمایی می توان از مامورین راهنمایی رانندگی برای نظم بخشیدن و روان شدن ترافیک در تقاطع ها استفاده کرد.


کاهش ترافیک و تعطیلی بازار علت خاموشی چراغ هایی راهنمایی در سراوان
محمد کشاورز معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به پیگیری هایی که انجام داده است، بیان کرد: علت خاموشی چراغ هایی راهنمایی تقاطع های شهر سراوان کاهش ترافیک در ماه های اخیر بوده است.

وی افزود: از آنجایی که بازار و مدارس تعطیل بوده به دلیل رفاه حال شهروندان و روان شدن ترافیک چراغ راهنمایی سطح شهر خاموش بوده است.

معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان گفت: چنانچه پیک ترافیک ایجاد شود، چراغ ها روشن خواهد شد و پیگیری های لازم برای روشن شدن چراغ چشمک زن را انجام خواهد داد.

 انتهای پیام/
دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷
کد مطلب: 18969
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *