800
۰
سریال تکراری تشکیل صف ها در سراوان؛

یک بام و دو هوای مسئولین شرکت نفت در بحران کرونا/ بررسی مدارک شهروندان سراوانی به صورت حضوری انجام شد

علی رغم هشدار های مسئولین بهداشتی در خصوص عدم حضور در تجمعات، اما بررسی مدارک افرادی که برای کالابرگ نفت سفید ثبت نام کرده اند به صورت حضوری انجام شد.
یک بام و دو هوای مسئولین شرکت نفت در بحران کرونا/ بررسی مدارک شهروندان سراوانی به صورت حضوری انجام شد
به گزارش شستون؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش آمار ابتلا به کووید 19 در سیستان و بلوچستان، مسئولین شبکه بهداشت و درمان به صورت مداوم در حال توصیه به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ضرورت استفاده از ماسک هستند.
 
اما علی رغم تمامی هشدار های مسئولین در خصوص عدم حضور در تجمعات، این باز در خیابان جمهوری شهرستان سراوان صف طولانی توسط شهروندان تشکیل شده است.
 
 در حالی اهالی این منطقه از شهرستان سراوان از عملکرد شرکت نفت در خصوص ثبت مدارک برای الکترونیکی کردن کالا برگ نفت سفید ابراز گلایه می کنند، که در یوم جاری برای بررسی مدارک افراد مربوطه و ویرایش اطلاعات در خیابان جمهوری صف تشکیل شده است.
 
 تشکیل صف ها در شهرستان سراوان مردم را کلافه و خواستار سامان دهی این آشفته بازار در بحران کرونا شده است.
 

           
مراجعه حضوری شهروندان برای تأیید اطلاعات 
یکی از شهروندان سراوانی که در این مکان حضور داشت، به خبرنگار شستون گفت: برای انجام ویرایش اطلاعات مربوطه به این مکان مراجعه کرده است.
 
 وی گفت: کد ملی این فرد توسط شرکت نفت به اشتباه ثبت شده و مجبور شده است بار دیگر برای ویرایش اطلاعات آن هم در این اوضاع به صورت حضوری مراجعه کند.
 
یکی دیگر از شهروندان سراوانی ادامه داد: برخی از شهروند فقط برای این مراجعه کرده اند تا مدارک شناسایی آنها تایید شود.
 
وی اذعان کرد: مسئولین شرکت نفت گفته اند که جهت ویرایش اطلاعات نیاز به مراجعه حضوری به کافی نت نیست و شهروندان می توانند از طریق لینک های مربوطه خود اطلاعات مورد نظر را ویرایش کنند، اما امروز تایید مدارک به صورت حضوری توسط کارمندان شرکت نفت انجام می شود.
 
این شهروند سراوانی خاطر نشان کرد: چرا با توجه به شیوع ویروس کرونا مردم را مجبور به حضور در تجمع می کنند؟


           

حضور کارمندان شرکت نفت در هر منطقه برای تسریع در روند ثبت اطلاعات
محمد کهن سال روابط عمومی شرکت نفت منطقه زاهدان در گفت و گو با شستون بیان کرد: برای جلوگیری از تجمع افراد کارمندان شرکت نفت شهرستان سراوان به صورت محله به محله در حال بررسی و تایید اطلاعات شهروندان هستند.

 وی افزود: فرم های مربوطه  توسط نمایندگی های فروش در اختیار شهروندان قرار داده شده تا روند انجام ثبت اطلاعات آنها تسریع یابد.

 مدیر روابط عمومی شرکت نفت منطقه زاهدان در پایان خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا مشکل شهروندان به سرعت حل شوند و بررسی های لازم برای عدم مراجعه حضوری شهروندان انجام خواهد شد.


انتهای پیام/
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب: 18615
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *