800
۰
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهرستان:

تعلیم و تربیت دو بال برای پرواز و توسعه هر دانش آموز است

حسین نکوئی گفت: تعلیم و تربیت دو بال برای پرواز و توسعه هر دانش آموز است، که باید با افزایش بصیرت در این حوزه، دانش آموزانی فعال و پویا برای آینده کشورمان تربیت شود.
تعلیم و تربیت دو بال برای پرواز و توسعه هر دانش آموز است
به گزارش شستون؛ مراسم تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی،  و معلمان بسیجی به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و هفته معلم در مهرستان برگزار شد.

حسین نکوئی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در حاشیه این مراسم بیان کرد: معلمان زلال دانایی را در روح و روان انسان جاری می سازند.

وی افزود: تعلیم و تربیت دو بال برای پرواز و توسعه هر دانش آموز است، که باید با افزایش بصیرت در این حوزه، دانش آموزانی فعال و پویا برای آینده کشورمان تربیت شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان ادامه داد: علم آموزشی از آغاز خلقت بسیار سفارش شده و باید در دوره کنونی نیز به علم آموزشی و بصیرت افزایی بیش از پیش اهمیت داده شود.

نماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه مهرستان هم در این مراسم گفت: یک معلم و یک مربی باید راه میرزائی قمی باشد که هزینه کرد برای اسلام اما اجازه نداد هزینه تراشیده شود برای اسلام.

حجت الاسلام انصاری بیان کرد: یک مربی و معلم باید هزینه شود برای علم و تربیت و در این راه ۲۰ اصل خدا ترسی و تقوا را فراموش نکنند.انتهای پیام/
پنجشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۷
کد مطلب: 18226
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *