800
۰
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید سجاد بم پشت:

اماکن عمومی روستای بورویی توسط بسیجیان ضد عفونی شد+تصویر

مهدی دلیری گفت: اماکن عمومی روستای بورویی از توابع بخش بم پشت شهرستان سراوان توط گروه جهادی شهید درازهی ضد عفونی و گند زدایی شد.
اماکن عمومی روستای بورویی توسط بسیجیان  ضد عفونی شد+تصویر
به گزارش شستون، گروه های جهادی بسیجی و تلاشگران این عرصه از زمان شیوع ویروس کرونا به صورت خودجوش در کنار مدافعان سلامت همه روزه اقدام به ضد عفونی و گند زدایی اماکن عمومی و نقاط پر تردد شهرها و روستاها در کل کشور کرده اند.

 از این رو بسیجیان مخلص شهرستان سراوان نیز فرمایشات مقام معظم رهبری را سر لوحه کار خود قرار داده و به صورت جهادی در حال کمک رسانی به مدافعان سلامت در حوزه بهداشت و درمان هستند.

مهدی دلیری فرمانده حوزه مقاومت شهید سجاد بم پشت گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی اماکن عمومی، معابر، مساجد، مدارس، پارک ها و فروشگاه های روستای بورویی توسط گروه جهادی شهید درازهی پایگاه بسیج شهید بازیاری ضد عفونی و گند زدایی شد. وی افزود: عملیات گند زدایی و ضد عفونی اماکن عمومی تا ریشه کنی ویروس کرونا در این منطقه مرزی تداوم دارد.

 فرمانده حوزه مقاومت شهید سجاد بم پشت شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: بسیجیان جهادگر همانطور که در تمامی صحنه ها و بحران ها همواره در کنار مردم بوده اند، این بار نیز به صورت خودجوش و داوطلبانه در جبهه مبارزه با ویروس کرونا در حال فعالیت هستند.دلیری تصریح کرد: حرکت خودجوش بسیجیان و جهادگران در عرصه مقابله با ویروس کرونا می تواند قوت قلب مدافعان حوزه سلامت و درمان باشد که با آگاهی از تمامی خطرات و آسیب های این ویروس در خط مقدم جبهه پاکسازی از کووید 19 در حال مبارزه هستند، باشد.

انتهای پیام/
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۳
کد مطلب: 17701
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *