800
۰
با صدور بیانیه ای؛

یکی از کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایرانشهر انصراف داد

یکی از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ایرانشهر با انتشار پیامی از ادامه رقابت ها انصراف داد.
یکی از کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایرانشهر انصراف داد
به گزارش شستون؛ به نقل از صدای بلوچ، محمدحسن بامری نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ایرانشهر با انتشار پیامی از ادامه رقابت ها انصراف داد.

وی در گفتگو با صدای بلوچ اعلام کرد: ۲۴ بهمن ماه با حضور در فرمانداری ایرانشهر رسما از ادامه رقابت ها انصراف خواهد داد.

در متن بیانیه محمدحسن بامری آمده است:

«بسم الله الرحمان الرحیم»

در برهه ای از تاریخ انقلاب اسلامی و ایران قرار داریم که وحدت و یکپارچگی و زیر پرچم ولایت قرار گرفتن تنها راه برون رفت از مشکلات و به سلامت رسیدن کشتی اتقلاب اسلامی است.

خداوند توفیقی حاصل کرد تا این سرباز رهبر و ولایت در محک خود با معیارهای انقلاب اسلامی و شورای نگهبان سربلند بیرون بیایم و این خود پیروزی اصلی برای این بنده حقیر است

اینجانب محمدحسن بامری شهروند ایران و سرباز رهبر انقلاب که بعنوان کاندیدا مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی ایرانشهر ثبت نام کرده بودم به توصیه بزرگان وتقویت جریان انقلاب برای حفظ وحدت آرا در حوزه جغرافیایی دلگان به احترام این عزیزان از ادامه رقابت انصراف میدهم.

ضمن دعوت از تمامی شهروندان به حضور پرشور در انتخابات وحدت آفرین پیش رو ، امیدوارم آن کس که شایسته تر و انقلابی و دلسوز تر است راهی خانه ملت شود.

از تمامی عزیزانی که در این مدت با اعلام حمایت و حضور در کنار بنده مشوق و مشاور بنده بوده اند تشکر و قدردانی کنم.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۰
کد مطلب: 17176
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *