800
۰
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری سیستان و بلوچستان:

افزایش 32 درصدی جابجایی کالا در استان/فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده

تیمور باقری گفت: جابجایی کالا در 10 ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 32 درصد رشد در تناژ و 31 درصد در تعداد سفر داشته است.
افزایش 32 درصدی جابجایی کالا در استان/فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده
به گزارش شستون؛ تیمور باقری،معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: هفت میلیون و 816 هزار و 214 تن کالا با 496 هزار و 105 سفر باری در 10 ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در این استان حمل شده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 32 درصد رشد در تناژ و 31 درصد در تعداد سفر داشته است.

وی با بیان اینکه 119 شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، ادامه داد: جو، فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خاطر نشان کرد: هم اکنون 9 هزار و 168 نفر راننده، هفت هزار و 22 دستگاه ناوگان باری با متوسط عمر افزون بر 12 و نیم سال و همچنین 135 شرکت حمل و نقل داخلی کالا، چهار پایانه بار، 2 انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای سیستان و بلوچستان فعالیت می کنند.
 
باقری با تاکید بر نظارت ویژه بر عملكرد و فعالیت شركت های حمل و نقل از رانندگان خواست هرگونه دریافت كمیسیون اضافی و سایر شكایات خود را از طریق سامانه های 141 و یا شهراه ثبت و یا با مراجعه به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر استان، جهت بررسی و رسیدگی اطلاع دهند.

انتهای پیام/
 
 
 
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹
کد مطلب: 17175
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *