800
۰
در اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در سیستان وبلوچستان مطرح شد؛

جهاد اختتامیه و پایان ندارد/ خود را برای پاسداشت از ارزش ها و حمایت از ارزشی ها تقویت کنيد

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه راه جهاد اختتامیه و پایان ندارد، گفت: جریان ارزشی و انقلابی ماخود را برای پاسداشت از ارزش ها و حمایت از ارزشی ها تقویت کند.
جهاد اختتامیه و پایان ندارد/ خود را برای پاسداشت از ارزش ها و حمایت از ارزشی ها تقویت کنيد
 
به گزارش شستون، به نقل از عصرهامون، مراسم اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در سیستان وبلوچستان با حضور مسئولان و شخصيت هاي مختلف استاني و جمع كثيري از فعالان فضاي مجازي، صبح امروز در محل حسينيه عاشقان ثارالله (ع) زاهدان شد.

در جریان این مراسم، حجت الاسلام اکبرپور، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: اگرچه این آیین اختتامیه و پایان رویداد است، اما جهاد پایان و اختتامیه ای ندارد و تا زمانی که جبهه ظلم و سیاهی وجود دارد، جهاد ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کار احساسی، لحظه ای و هیجانی مفید و خوب است، اما نتیجه و بازخورد آن در گرو ادامه دار شدن آن در برهه های مختلف است.

وی اظهار کرد: امروز دشمن در تلاش است تا با هر سلاحی که می تواند به اندیشه و فرهنگ ما ضربه بزند و در برابر ارزش ها و انسان های ارزشی ما به مقابله بایستد. جریان ارزشی و انقلابی ما باید خود را برای پاسداشت ارزش ها و حمایت از ارزشی ها تقویت کند.

حجت الاسلام اکبرپور اظهار کرد: در جریان سیل جنوب استان، مشاهده کردید که همه اقشار به میدان آمدند، سینه سپر کردند و حماسه ای ماندگار از هم بستگی و همدلی رقم زدند، اما عده ای مریض که سر در توبره استکبار دارند تلاش کردند تا زحمات و خدمات را زیر سوال ببرند و نتیجه را با برجسته کردن اندک خلاء های پیش آمده برجسته کنند و از آن بر علیه ما بهره برداری کنند.

وی در پایان اظهار کرد: در این راه بی پایان محکم، مصمم و استوار باشید و بدانید کار شما ارزشمند و به نوعی عبادت است.
 

نخبگان بسیجی نيازمند حمايت مسئولان هستند
محمد هادی طهرانی مقدم، مسئول سازمان فضای مجازی سیستان و بلوچستان نیز گفت: همزمان‌ با سراسر کشور اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور 500  تیم و جمعیتی بالغ بر هزار و 500 نفر در سه محور پویا نمایی، بازی و نرم‌افزار تلفن پایان یافت.

وی افزود: آنچه بيشتر در اين رويداد احساس شد، عدم شناخت بسياري از مسئولان از هوش و توانايي منحصر به فرد جوانان استان بود؛ جواناني كه براي معرفي بهتر توانمندي هايشان نيازمند تجهيزات پيشرفته و البته گران قيمت هستند تا خروجی كار خود را با كيفيت هر چه بهتر به نمايش بگذارند.

وی ادامه داد: همانطور که در مراسم افتتاحیه نیز به آن اشاره کردم، این رویداد محصول محور نیست و کار شرکت کنندگان در طی فرآیند ارزیابی شدند.

این مقام مسئول، خاطرنشان کرد: برگزیدگان هر بخش علاوه بر تقدیر در استان که در همایش فعالین فضای مجازی (اسفند ماه) در سیستان و بلوچستان برگزار می شود، مجوز حضور در رویداد ملی که در ماه جاری در تهران برگزار می شود را کسب کردند؛ این تیم ها تا اسفند ماه سال جاری فرصت دارند تا محصول نهایی را تحویل بدهند و در رویداد ملی که در تهران برگزار می‌شود، شرکت کنند.

طهرانی مقدم در پایان اظهار کرد: از مجموع 6 تیم انیمیشن شرکت کننده در این رویداد بزرگ، 3 تیم حائز رتبه برتر شدند؛ همچنین در حوزه بازی نیز از 5 تیم شرکت کننده، 3 تیم و در حوزه نرم افزار از 3 تیم شرکت کننده، تنها یک تیم حائز رتبه سوم شد.

شايان ذكر است،‌ در بخش بازي تيم منطقه جنگي از زاهدان حائز رتبه اول، پاسگاه 171 از زابل حائز رتبه دوم و بازي انتقام سخت از زابل شايسته تقدير شناخته شد.
همچنين در قسمت انيميشن ما قوي هستيم از شهرستان زاهدان رتبه اول، انيميشن گنوُك از نيكشهر رتبه دوم را به دست آوردند و انيميشن ايران براي بلوچستان و حَمَل از ايرانشهر شايسته تقدير شناخته شدند.
در حوزه نرم افزار نيز تنها يك اثر بنام فروشگاه ايراني از زاهدان به عنوان برگزيده از طرف هيأت داوران شناخته شد و رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹
کد مطلب: 16995
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *