800
۰
تبلیغات زودهنگام انتخاباتی کلید خورد؛

وعده های پوچ برخی از کاندیداهای تایید صلاحیت نشده!

متاسفانه وعده دادن به یک رویه عادی برای برخی افراد که میخواهند به هر نحوی کرسی های سبز بهارستان را تصاحب کنند تبدیل شده است .
وعده های پوچ برخی از کاندیداهای تایید صلاحیت نشده!
به گزارش شستون؛ به نقل از انقلاب نیوز،در روزهای گذشته در چند نقطه از کشور گزارش های مختلفی انتشار داده شده است که برخی از افراد با حضور در بین مردم با وعده های پوچ و بی پایه و اساس که از حیطه اختیارات مجلس شورای اسلامی خارج است سعی میکنند مردم را فریب دهند.

این نوع فریب ها در گذشته و در دوره های قبلی انتخابات هم از سوی افراد داده شده است و متاسفانه برخی مردم به این افراد اعتماد کرده و روانه مجلس شان کرده اند و نتیجه عمل شان این وضع موجود ایران است که نتیجه انتخاب های بدون فکر برخی از مردم است.

افرادی که با هر نوع ترفندی شده است سعی می کنند خود را به بهارستان رسانده و تکیه بر جایگاه نمایندگی مجلس بزنند و خدا میداند که چه فکر هایی در سر دارند که با این ولع و با شیوه های مختلف سعی میکنند تا مردم به آنها رای بدهند .

دادن وعده های پوچ و بدون پشتوانه و بی پایه و اساس به مردم و نداشتن شناخت به وظایف نمایندگی مجلس و عدم فکر و بنیان فکری عملی این نوع افراد که با دروغ سعی میکنند مردم را فریب بدهند باید خود مردم دقت نظر ویژه ای داشته باشند و فریب این افراد را نخورند و اجازه ندهند افرادی که هیچ گونه شناختی به نمایندگی مجلس ندارند و فقط فقط برای نفع شخصی میخواهند وارد مجلس بشوند رای ندهند .

مردم باید از روی شناخت صحیح و تحقیق و پرس و جوی دقیق در مورد افرادی که میخواهند به آنها رای بدهند نه اینکه ظاهر افراد و حرف های خوش بیان آنها را ملاک قرار دهند و فریب بخورند .

رهبر معظم انقلاب همانگونه که بارها و بارها طی سالهای گذشته در مورد انتخاب شایسته افراد برای مناصب مختلف نکات ارزشمندی را بیان کرده اند که بسیار در انتخاب ها میتواند کمک مان بکند تا فریب حرف را نخوریم و افراد ی را وارد صحنه عمل کشور بکنیم که بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن کشور را به ثبات برسانند و مشکلات مردم را حل کنند.

انتهای پیام/
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲
کد مطلب: 16410
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *