800
۰
همزمان با سراسر کشور؛

زنگ مهر و مقاومت در زادگاه خورشید ایران نواخته شد

زنگ مهر و مقاومت همزمان با سراسر کشور در شهرستان مرزی سراوان نواخته شد.
زنگ مهر و مقاومت در زادگاه خورشید ایران نواخته شد
به گزارش شستون، همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و مقاومت با حضور امام جمعه سراوان، مشاور مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین، فرهنگیان و دانش آموزان در سالن الغدیر آموزش و پرورش نواخته شد.

 هراتی مشاور مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم  با بیان اینکه آغاز بهار تعلیم و تربیت با هفته دفاع مقدس و ماه محرم همزمان شده است، بیان کرد: اهمیت تعلیم و تربیت و همچنین جایگاه آموزش و پر ورش در جامعه بر کسی پوشیده نیست.

 وی افزود:  کشورهای توسعه یافته که حرف برای گفتن در جهان دارند، اولویت خود را نظام تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش قرار داده اند.

 مشاور مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ادامه داد: اگر رشد و موفقیت در آموزش و پرورش انجام شود بی شک این موفقیت در تمامی سطوح جامعه مشاهده خواهد شد و از سوی دیگر از نقص و عیب در آموزش و پرورش باشد این امر خود در دراز مدت در جامعه نمایان می کند.

هراتی خاطر نشان کرد: در سند تحول بنیادین جایگاه ویژه ای برای خانواده تعریف شده  و اساس کار را مدرسه قرار داده اند و حتی نیز برای سایر دستگاه های دولتی وظایفی را مشخص کرده که ایجاب می کند همه در کنار آموزش و پرورش قرار گیرند.

وی با بیان اینکه رشد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به نظام تعلیم و تربیت وابسته است، ادامه داد:  اگر می خواهیم در تمامی بعد ها پیشرفت داشته باشیم باید در کنار آموزش و پرورش قرار گیریم که در تمامی حوزه ها باهم بودن بی نیازی و عدم وابستگی را به ارمغان می آورد.

مشاور مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان تصریح کرد:  در دوران دفاع مقدس حتی سیم خار دار هم نداشتیم اما امروز به برکت  جانفشانی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در بسیاری از زمینه ها از جمله در حوزه سد سازی، انرژی صلح آمیز هسته ای و ورزش حرف برای گفتن داریم.

انتهای پیام/
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب: 15561
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *