800
۰
با دستور و تاکید مقام معظم رهبری صورت گرفت؛

مجوز برداشت رقم قابل توجهی از صندوق توسعه ملی برای تجهیز مرزهای کشور

وزیر کشور از دستور و تاکید مقام معظم رهبری برای برداشت رقم قابل توجهی از صندوق توسعه ملی در راستای تجهیز مرزهای کشور خبر داد.
مجوز برداشت رقم قابل توجهی از صندوق توسعه ملی برای تجهیز مرزهای کشور
به گزارش شستون؛ به نقل از موج رسا; عبدالرضا رحمانی فضلی امروز در جمع خبرنگاران از دستور و تاکید مقام معظم رهبری در تخصیص رقم قابل توجهی از صندوق توسعه ملی برای تجهیز مرزها خبر داد و گفت: وضعیت امنیت در مرزهای کشور در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و در شرق کشور نیز این تسلط و رصد مستمر و دائمی در مرزهایمان وجود دارد.
وی با بیان اینکه  در مرزهای شرقی مان با کشور افغانستان و پاکستان با ضعف کنترل مرزی از طریق کشورهای همسایه مواجه هستیم، عنوان کرد: زحمت اصلی این کار به دوش ایران بوده که شکر خدا نیروهای خوب ما در ناجا، سپاه و ارتش وظیفه خودشان را به خوبی انجام می دهند.
وزیرکشور افزود: در غرب کشور نیز وضعیت همین گونه بوده و مشکل خاصی نداریم. 
 
وی ادامه داد: همکاری ما با کشور عراق همکاری بسیاری خوبی بوده و با ترکیه نیز وضعیت مرزهایمان خوب است و به لطف خداوند ما مشکل خاصی در مرزها نداریم و ان شاالله اربعین را با هماهنگی های انجام شده با عراق در صحت و سلامت برگزار کنیم.
 
وزیر کشور افزود: امسال مرز خسروی نیز اضافه می شود و با برنامه ریزی انجام شده 4 مرز را در برنامه اربعین داریم تا مردم بتوانند با خیال راحت در مراسم اربعین شرکت داشته باشند.
با اشاره به اینکه توفیق شد در هفته دولت در خدمت مردم زنجان باشیم، اظهار کرد: جلساتی در این سفر داریم و تمامی اقداماتی که تا به امروز در سطح استان انجام شده را مرور می کنیم و موارد مورد نیاز برای ارجاع به دولت را انجام خواهیم داد.
وی تصریح کرد: برنامه بازدیدی از پروژه های مختلف در سطح استان نیز داریم و با هماهنگی هایی که بین مسئولان انجام خواهد شد تا بتوانیم گامهای بلند و مهمتری را برداریم.
وی در مورد برنامه های انتخابات نیز خاطرنشان کرد: برنامه انتخابات را از چند ماه قبل شروع کردیم و الحمدلله تمام تمهیدات فراهم است و هماهنگی لازم بین دستگاه نظارتی انجام شده و امنیت که برعهده ناجا، سپاه و نیروهای اطلاعات و ... می باشد نیز با هماهنگی لازم انجام می شود و این آمادگی را داریم که امسال انتخابات با شکوهی را داشته باشیم.
انتهای پیام/
دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
کد مطلب: 15178
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *