800
۱
از لاک جیغ تا خدا؛

تحول زندگی دختر بی حجاب در عالم رویا/ حجاب تنها گزینه رسیدن به آرامش است

یک بانوی محجبه با بیان اینکه قبل از چادری شدن عقیده ای به رعایت حجاب نداشتم و مانند هر دختر دیگری دوست داشتم زیبا باشم، گفت: در عالم رویا خوابی دیدم که ادامه زندگی ام را متحول کرد.
تحول زندگی دختر بی حجاب در عالم رویا/ حجاب تنها گزینه رسیدن به آرامش است
به گزارش شستون؛ به نقل از عصرهامون، هراز چند گاهی از اطرافیان خود خبرهایی مبنی بر تغییر مسیر زندگی یکی از آشنایان می شنویم که گاها باور آن برایمان سخت است به گونه ای که اگر به چشم خود نبینیم شاید آن را باور نکنیم.

خبرهایی از این دست که فلانی در سفری زیارتی خوابی دید و دگرگون شد یا در بقعه ای متبرک نشسته و معجزه ای در زندگی اش رخ داد و...

این گزارش قصه زندگی دختری است که حجاب برایش معنا و مفهوم نداشته وهمیشه بر سر تیپ برتر داشتن با دوستان و اطرافیان رقابت داشته اما در عالم رویا صراط زندگی اش تغییر و از دختری بی حجاب به بانویی محجبه وچادری مبدل می شود که اکنون حافظ  چند جز قرآن است و در مدرسه ای قرآنی به سایرین قرآن می آموزد.

م.حسین زاده دختری که در خانواده ای مذهبی رشد و تکامل یافت اما خود عقیده ای به حفظ حجاب نداشت اگر چه این موضوع خانواده را رنج می داد اما رقابت با دیگران بر سر آرایش کردن، بی حجاب بودن و زیبا به نظر رسیدن تنها دغدغه وی بود. نمازهایش گاه قضا و چندان اهمیتی برایش نداشت و در یک کلام در پوشش از رنگ بندی های شاد و متنوع استفاده می کرد تا جذاب تر باشد.

ناگفته نماند که اکثر دوستان انتخابی خانم حسینزاده نیز دخترانی بی حجاب بودند که تیپ زدن برایشان از هرچیز دیگر مهم تر بود.

قریب به 8 سال پیش این دختر بدحجاب خواهان چادر سر کردن می شود که در وهله اول با تمسخر دوستان و البته تشویق خانواده مواجه می شود اما از آنجا که دوستانش در تصمیم گیری سهم بیشتری داشتند چادر را کنار می گذارد.  در عالم رویا خوابی می بیند که در مراسمی دعوت می شود که همگان با چادر در آن شرکت کرده اند و او یکی از مدعوین است که به محض ورود بانویی محجبه به استقبالش آمده و می گوید "خوش آمدی دخترم چقدر این پوشش برازنده ات است". در همان عالم نگاهی به چهره خود در آینه می اندازد که متوجه می شود فرد دیگری آن بانو را با نام حضرت زهرا (س) خطاب می کند. از عالم رویا که بیدار می شود تا سه الی چهار روز دگرگون شده به گونه ای که با دوستان خود هم ارتباط برقرار نمی کند و آنچه مهمتر از همه بود خواندن به موقع نمازها حتی نماز صبح می باشد که هیچگاه از خواب صبحگاهی برای اقامه این نماز بلند نمی شد.

علی ایحال مدتی می گذرد و این دختر بی حجاب خانواده را در جریان خوابی که دیده می گذارد، و تصمیم می گیرد تا زندگی اش را تغییر دهد از آن زمان به بعد علاوه بر اینکه چادر بر سر می کند، در کلاس های حوزه و یادگیری قرآن نیز شرکت و از دختری بی حجاب به بانویی محجبه که از لحاظ روحی و جسمی هم کاملا خود را تغییر داده مبدل می شود.

نکته جالب آن که بر اساس خوابی که زندگی اش را متحول کرد به حضرت زهرا(س) قول داده که اگر روزی ازدواج کند با مردی خداشناس باشد و در مراسم عروسی اش نیز از موسیقی استفاده نکند و این شد که مراسم عروسی این بانوی محجبه به صورت اسلامی و با خواندن اشعار ولادتی ائمه اطهار علیهم السلام برگزار و اکنون علاوه بر اینکه با همسری طلبه ازدواج و صاحب دو پسر و یک دختر می باشد خود تعلیم دهنده قرآن و مروج دهنده عفاف و حجاب به دیگران است.

در پایان اما به عقیده این بانوی محجبه زاهدانی، برای رسیدن به آرامش، حجاب تنها گزینه ای است که دختران امروز که مادران فردای جامعه هستند را از هر نگاه زهرآلود و مسمومی به دور می کند.

انتهای پیام/
 
 
دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۲
کد مطلب: 14728
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *