800
۰

ناگفته‌های پسر لرستانی از بازگشت دوباره‌اش به دنیا

جوان لرستانی در برنامه اختیاریه از حوادثی که برای او پیش آمد و منجر به جدایی نامزدش شد، سخن گفت.
ناگفته‌های پسر لرستانی از بازگشت دوباره‌اش به دنیا
به گزارش شستون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه گفتگو محور «اختیاریه» درباره موضوعات مختلف با میهمانان متفاوتی گفتگو می‌کند. این برنامه پیش از این در سه روز پایانی هفته از شبکه پنج پخش می‌شد، اما در شب‌های رمضان و همزمان با لحظات افطار هرشب به روی آنتن می‌رود.
شب گذشته اختیاریه میزبان محمد شمس الدینی بود. محمد اهل لرستان است، او در دانشگاه مهندسی مکانیک خوانده و سال ۹۳به خدمت سربازی می‌رود.
شمس الدینی گفت: سربازی که سپری شد قرارشد ازدواج کنم و صحبت‌های اولیه را انجام دادیم.
وی افزود: وضعیت اشتغال این روز‌ها خوب نبود و من به دنبال کار مناسب بودم. مدتی در ساختمانی کار‌های جوشکاری را انجام می‌دادم. حدود دوسال پیش که در ارتفاع مشغول کار بودم دچار برق گرفتگی شدم.
محمد درباره این حادثه تلخ گفت: جز سیاهی چیزی به یاد ندارم تا اینکه بعد از چهار روز و نیم به هوش آمدم، برگشت من به دنیا فقط به خاطر خواست خدا و دعا‌های دوستان و خانواده ام بود.
وی ادامه داد: قرار بود همان شب به خواستگاری برویم و صحبت‌های نهایی را انجام دهیم، اما همه امید‌ها از بین رفت.
محمد عنوان کرد:بعد از ده روز که به هوش آمدم متوجه شدم دو پای خودم را از دست داده ام و چند عمل انجام دادم.
محمد از یک مرگ حتمی نجات یافته بود، اما همچنان چرا‌هایی ذهن او را درگیر کرده بود و با خودش کلنجار می‌رفت که چرا سوال هایش جواب ندارد.
شمس الدینی درباره حضور نداشتن دختری که قرار بود با او ازدواج کند عنوان کرد: در این مدت فقط چند تماس داشتیم ودیگر ارتباط ما قطع شد، من شرایط او را نمی‌دانم باید حق را به او بدهیم.
دوسال از آن اتفاق می‌گذرد و محمد شمس الدینی این روز‌ها امدادگر هلال احمر شده است.
محمد درباره بارندگی و سیل اخیر لرستان گفت: قبل از عید بارندگی روز به روز بیشتر بود. اعلام خطر هم داشتیم، اما آب رودخانه بیشتر از حد بالا آمد و شهر در آب غرق شد و نفس کشیدن سخت بود حتی زمانی که به کمک می‌رفتیم من عصا خودم را چند بار جا گذاشتم چراکه استرس آن روز‌ها بسیار زیاد بود.
در بخش پایانی فاطمی مجری برنامه اختیاریه ابراز امیدواری کرد تا نامزد محمد برنامه را دیده باشد ومنتظر خبر خوش باشیم و محمد هم گفت خیلی دوست داشتم الان کنار من نشسته بود.
 
انتهای پیام/
دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲
کد مطلب: 14263
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *