800
۰
طبق اطلاعیه ایران خودرو؛

فروش فوری ۲ محصول ایران خودرو آغاز شد + جدول

فروش فوری ۲ خودروی ۲۰۶ صندوق‌دار و پژو پارس شرکت ایران خودرو از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شد.
فروش فوری ۲ محصول ایران خودرو آغاز شد + جدول
به گزارش شستون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی ایران خودرو؛ ایران خودرو در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد: در جهت تنظیم قیمت خودرو‌های این شرکت در بازار، به اطلاع تمام  متقاضیان و نمایندگان می‌رساند، شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت ۱۰ صبح امروز سه‌شنبه مورخ  ۹۸/۰۲/۱۸  آغاز شد.
طبق اعلام ایران خودرو، ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو است و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.
بیشتر بخوانید: فروش فوری ایران خودرو از امروز کلید خورد
تمام مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کرده‌اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای ۱۸ سال امکان پذیر است. امکان ثبت نام صرفا برای مشتریان حقیقی فراهم است و امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی امکان پذیر نیست.
امکان انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام فعال است. ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی و از طریق سایت esale.ikco.ir امکان پذیر خواهد بود.
فروش فوری ۲۰۶ صندوق‌دار و پژو پارس سال آغاز شد
فروش فوری ۲۰۶ صندوق‌دار و پژو پارس سال آغاز شد
فروش فوری ۲۰۶ صندوق‌دار و پژو پارس سال آغاز شد
انتهای پیام/
چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
کد مطلب: 14143
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *