به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد؛

المپیاد ورزشی روستایی منطقه 2 سیستان و بلوچستان در سراوان/ معرفی تیم ها و بازیکنان برتر

11 بهمن 1397 ساعت 8:39

المپیاد ورزشی روستایی منطقه 2 سیستان و بلوچستان به میزبانی سراوان به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد.


به گزارش شستون؛ المپیاد ورزشی روستایی منطقه۲ به میزبانی شهرستان سراوان با شرکت تیم هایی از شهرستان های مهرستان، بمپور،دلگان و ایرانشهر در مجموعه ورزشی شهید مولوی فیض محمد حسین بر شهرستان برگزار شد.

 نسرین ناصری نائب رئیس هئیت بازی های بومی و محلی و روستایی شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: المپیاد منطقه 2 سیستان و بلوچستان به مدت یک روز به منظور گرامیداشت چهلمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برگزار شد.

 وی افزود: شرکت کنندگان در رشته های والیبال، طناب کشی، چوب کشی، هفت سنگ مهارتی، دوی استقامت، و دوی سرعت با هم به رقابت پرداختند.

نائب رئیس هیئت بازی های بومی و محلی شهرستان سراوان اسما نعمتی نیا، عالیه دهواری، عاطفه محمدی، مریم دهواری و آسیه خاکی زهی را به عنوان مقام آوران برتر رشته والیبال از تیم سراوان عنوان و اضافه کرد: فاطمه کلکی، مریم نارویی، اسما سندکزهی، فاطمه ارباب زابلی و زینب میرزاد از تیم مهرستان مقام برتر رشته طناب کشی را کسب کردند.
ناصری یادآور شد: د ر رشته چوب کشی 70 مرضیه محمدی از سراوان و چوب کشی 85 مریم نارویی از مهرستان مقام اول را به دست آوردند.

وی اضافه کرد: در رشته هفت سنگ مهارتی نیلوفر دامنی زمانی از ایرانشهر، در رشته دوی استقامت فاطمه ارباب از سراوان و در رشته دوی سرعت فاطمه نارویی از بمپور مقام اول را از آن خود کردند.

انتهای پیام/الف.د


کد مطلب: 13387

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/report/13387/المپیاد-ورزشی-روستایی-منطقه-2-سیستان-بلوچستان-سراوان-معرفی-تیم-بازیکنان-برتر

شستون
  http://shastoon.ir