800
۰
به همت سمن نشاط آوران جوانان مکران انجام شد

برگزاری مسابقات جام رمضان در زادگاه خورشید ایران

مسابقات فوتسال جام رمضان به همت انجمن مردم نهاد نشاط آوران جوانان مکران در زادگاه خورشید ایران در حال برگزاری است.
فوتسال
فوتسال
عبدالصمد ناظری سرپرست سالن ورزشی دشتوک و دبیر انجمن مردم نهاد نشاط آوران جوانان مکران شهرستان سراوان در گفتگو با شستون، اذعان داشت: مسابقات فوتسال جام رمضان در سالن شهید دلدارزهی روستای دشتوک از سوم ماه مبارک رمضان آغاز شده است و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
 وی با بیان اینکه در این سری از مسابقات 16 تیم در چهار گروه با هم به رقابت می پردازند، گفت: تیم های مختلفی از اقصی نقاط شهرستان سراوان به ویژه روستاهای اطراف  حضور دارند.
دبیر انجمن مردم نهاد نشاط آوران جوانان مکران اضافه کرد: از آنجاییکه مسابقات سالن ورزشی دشتوک از شور و هیجان بالایی برخوردار است، تیم ها از فاصله 100 کیلومتری از شهرستان، در این مسابقات شرکت دارند.
 ناظری خاطر نشان کرد: در این دوره ازبازیها هرشب به بهترین بازیکن فنی و اخلاق جوایز اهدا می شود و در پایان بازیها به بهترین بازیکن فنی، بهترین گلزن و بهترین دروازه بان با اهدای جوایز قدر دانی خواهد شد.
گفتنی است سازمان مردم نهاد نشاط آوران جوانان مکران در حوزه اجتماعی و ترویج فرهنگ همگانی در حال فعالیت است و حدود یک سال است که این انجمن فعالیت های مختلفی را در زمینه ورزشی و اجتماعی انجام داده است.
 
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
کد مطلب: 7197
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *