800
۰
مدیر کمیته امداد شهرستان سیب و سوران خبر داد

توزیع 20 بسته غذایی ویژه ی ماه مبارک رمضان بین مددجویان کمیته ی امداد

مدیر کمیته امداد شهرستان سیب و سوران از توزیع20 بسته سبدغذایی و 70 پرس غذای گرم ویژه ماه مبارک رمضان بین مددجویان کمیته امداد شهرستان خبر داد.
ی
ی
شهرکی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیب و سوران در گفتگو با خبرنگارشستون،  از توزیع 20 بسته غذایی ویژه ماه مبارک رمضان و به ارزش 20 میلیون ریال، بین مددجویان شهرستان خبر داد.
وی افزود:سبد های غذایی هر یک شامل روغن، برنج، قند، رب گوجه فرنگی، مرغ، حبوبات و به ارزش یک میلیون ریال است که به نیازمندان اهدا شد. شهرکی  با اشاره به برنامه های متنوع کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان سیب و سوران در ضیافت مهمانی خدا، ادامه داد: با مشارکت خیرین 70 پرس غذای گرم به ارزش 8 میلیون ریال و 100 عدد قرص نان بین ایتام تحت پوشش توزیع شد. وی اذعان داشت: حامی یابی برای ایتام، توزیع سبد غذایی، افطار و اجرای طرح مفتاح الجنه  که شامل سرکشی مسئولان، خیرین و نیکوکاران از خانواده‌های ایتام و بی‌سرپرست، از برنامه های امداد به منظور دستگیری اقشار کم بضاعت در ماه رمضان است .  مدیر کمیته امداد شهرستان سیب و سوران از خیران و نیکوکاران دعوت کرد تا در این ماه الهی به نیازمندان کمک کنند. انتهای پیام/
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
کد مطلب: 7118
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *