800
۰
امام جمعه اهل سنت دلگان:

جوانان زیادی از اهل سنت در دفاع مقدس حضور داشته اند/ علمای اهل سنت در همه عرصه های انقلاب حضوری فعال دارند

مولوی نصرت الله فضل اللهی گفت: جوانان زیادی از اهل سنت در 8 سال دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته اند.
دفاع مقدس
دفاع مقدس
به گزارش شستون به نقل از دلگان پرس، مولوی نصرت الله فضل اللهی امام جمعه اهل سنت دلگان در گفتگو با خبرنگار ما با گرامی داشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دفاع از خاک جمهوری اسلامی وظیفه ای است که بر دوش هر مسلمان ایرانی چه شیعه و چه سنی باشد، قرار دارد.
وی با بیان اینکه علمای اهل سنت گوش به فرمان اوامر رهبر معظم انقلاب هستند افزود: علما ی تسنن در همه عرصه های انقلاب اسلامی حضوری فعال دارند و سعی آنها بر این بوده است که در این راه پیش قدم از دیگران باشند.
 امام جمعه اهل سنت دلگان با بیان اینکه امنیت و آسایش که در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد از برکت خون شهدای 8 سال دفاع مقدس است تصریح کرد: همه ما قدردان شهدا و رزمندگانی هستیم که بهترین لحظات عمر خود را برای دفاع از این سرزمین اسلامی رفتند.
 مولوی نصرت الله فضل اللهی با اشاره به اینکه جوانان زیادی از اهل سنت در 8 سال دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته اند بیان کرد: بسیاری از این جوانان شهید، جانباز و یا ایثارگر هستند.
وی اضافه کرد: در صورتی که هر گونه تهدید و یا خطری متوجه این سرزمین باشد، جوانان اهل سنت مثل سایر هموطنان به دفاع خواهند رفت.
 امام جمعه اهل سنت دلگان با بیان اینکه در 8 سال دفاع مقدس تمام کشورهای دنیا از رژیم صدام حمایت می کردند خاطر نشان کرد: جوانان ما با ایمان به خدا توانستند دشمن را شکست بدهند و نگذارند وارد این آب و خاک شوند.
انتهای پیام/ 
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۸
کد مطلب: 2882
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *