800
۰
کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش سراوان:

مسابقات فوتسال فرهنگیان سراوان به ایستگاه پایانی رسید/ ترویج منش پهلوانی شهیدان هدف از نامگذاری رقابت های ورزشی به نام شهدا

سیروس سردار بر گفت: مسابقات فوتسال فرهنگیان یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید جنگی اله وردی به ایستگاه پایانی رسید.
مسابقات فوتسال فرهنگیان سراوان به ایستگاه پایانی رسید/ ترویج منش پهلوانی شهیدان هدف از نامگذاری رقابت های ورزشی به نام شهدا
سیروس سرداربر کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: مسابقات فوتسال فرهنگیان یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید جنگی اله وردی در سراوان برگزار شد.

وی افزود: این سری از مسابقات از روز شنبه 24 دی ماه آغاز شد شامگاه روز گذشته 29 دی ماه به پایان رسید.

کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش سراوان ادامه داد: در مسابقات فوتسال فرهنگیان یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید جنگی اله وری هشت تیم با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم‌های شهید دستغیب و فرهنگیان به فینال راه یافتند.

سردار بر خاطر نشان کرد: در نهایت و پس یک رقابت نفس گیر تیم شهید دستغیت توانست بر تیم فرهنگیان غلبه کند و به مقام قهرمانی این سری از مسابقات دست یابد.

وی اذعان کرد: آیین اختتامیه مسابقات فوتسال فرهنگیان با حضور جمعی از مسئولین شامگاه روز گذشته در مجتمع ورزشی امام علی (ع) سراوان برگزار و کاپ قهرمانی به تیم شهید دستغیب اهدا شد.

کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش سراوان هدف از برگزاری مسابقات ورزشی مزین به نام شهدا را ترویج منش پهلوانانه شهدای و فرهنگ سازی سیره شهیدان دانست چرا که با از خودگذشتی و فدا کردن جان خود پلاک قهرمانی شهادت را بر گردن آویختند.

سردار بر با بیان اینکه یکی از وظایف فرهنگیان و ورزشکاران حرکت در مسیر شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی ایران است، تصریح کرد: ورزشکاران از محبوبیت خاصی در جامعه برخوردار هستند لذا می توان منش پهلوانی شهدا، وطن پرستی، ایثار، فداکاری، اخلاق و کرامات انسانی و اسلامی را میان نسل جوان ترویج داد.


انتهای پیام/
 
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۹
کد مطلب: 24580
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *