800
۰
مربی تیم تکواندو بانوان سراوان:

آقای مدیرکل؛ ورزش سراوان را دریاب/ تکواندو کاران از نبود امکانات ورزشی گلایه دارند

سمانه دادره گفت: نبود امکانات ورزشی از جمله میت و همچنین معیوب بودن سیستم سرمایشی و گرمایشی سالن ورزشی تکواندو گلایه هنرجویان این رشته را به دنبال داشته است.
آقای مدیرکل؛ ورزش سراوان را دریاب/ تکواندو کاران از نبود امکانات ورزشی گلایه دارند
سمانه دادره مربی تیم تکواندو بانوان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: تیم تکواندو بانوان تنها تیم رزمی فعال در این شهرستان است که به صورت مستمر فعالیت دارد.

وی افزود: از آنجایی که اجرای تمرین مناسب که منجر به نتیجه مطلوب شود نیازمند یک سری امکانات و تجهیزات است اما سالن ورزشی ورزشگاه شهید مولوی حسین بر فاقد امکانات لازم است.

این مربی تکواندو ادامه داد: معیوب بودن سیستم سرمایشی و گرمایشی در فصول مختلف سال صدای ورزشکاران را در آورده و نسبت به این بی توجهی گلایه مند هستند.

دادره خاطر نشان کرد: نبود تجهیزات ورزشی مانند میت جهت اجرای مناسب حرکات و تکنیک های فنی برای بانوان مشکل ایجاد کرده است.

وی گفت: اداره ورزش و جوانان سراوان همکاری مطلوبی با تیم تکواندو خواهران دارد اما نیازمند یک سری تجهیزات هستیم که می طلبد آقای مدیرکل ورزش و جوانان توجه ویژه تری‌ به ورزش سراوان داشته باشد.

مربی تکواندو تیم بانوان سراوان اضافه کرد: سپاه شهرستان و اداره آموزش و پرورش سراوان همواره از تیم تکواندو خواهران حمایت کرده و در اجرای مسابقات و تشویق ورزشکاران پشتیبانی لازم را داشته اند.

دادره یادآور شد: برای اعزام تیم به مسابقات و یا برگزاری اردوهای ورزشی به دلیل معیوب بودن مینی بوس اداره و همچنین نداشتن استاندارد لازم با مشکل مواجه شده ایم، علت اینکه مدیر کل ورزش و جوانان به این معضل رسیدگی نمی کند را نمی دانم.

وی تصریح کرد: بی شک شکوفایی استعداد های ورزشی در گروه داشتن امکانات مناسب، حضور در مسابقات و اردوهای مختلف است اما زمانی که دغدغه تامین ایاب و ذهاب را داشته باشیم نباید انتظار پیشرفت و درخشش داشت.

انتهای پیام/
يکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب: 24347
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *