800
۰
یک کارشناس مسائل سیاسی؛

بسیج نماد خدمت صادقانه به مردم است/بصیرت مقام معظم رهبری سلاح کارساز دفاع از انقلاب اسلامی

حجت اله صادقی گفت: بسیج نماد اخلاص و خدمت خالصانه به مردم، شکوه جهاد و ظلم‌ ستیزی است.
بسیج نماد خدمت صادقانه به مردم است/بصیرت مقام معظم رهبری سلاح کارساز دفاع از انقلاب اسلامی
به گزارش شستون؛ حجت اله صادقی، کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: امام خمینی (ره) فرموده: اتفاقی که مردم در تاسیس بسیج رقم زدند کاری بوده که یاران پیامبر در حجاز انجام دادند و این تفکر وحیانی و الهی است که ایشان آن را اجرایی کرد.

وی افزود: خاصیت بسیج و جامعه ای که فرهنگ بسیج در آن حکم فرما باشد یک خاصیت دارد و آن این بوده که خداوند در سوره مبارکه حضرت ابراهیم در آیات ۲۴،۲۵،۲۶ فرموده منتجب شجره طیبه حیات طیبه است و باید به حد اعلا برسد و ما یک شجره طیبه به نام بسیج و یک عنصری به نام فرهنگ بسیجی داریم که برای به ثمر رساندن شان باید آن ها را نهادینه کرد.

وی تصریح کرد: در جریان مهار کرونا در سطح کشور طرح شهید سلیمانی توسط نیروهای مخلص بسیج اجرا شد و در هر جا که لازم بوده این نیروهای مردمی وارد میدان می شوند و آن هم بی منت به خدمت می پردازند پس می توان گفت اساس بسیج اصل وحیانی است.

وی عنوان کرد: با فرهنگ بسیجی می توان راه را هموار کرد و از تمام مشکلات و موانع پیش رو گذشت و این نکته بسیار حائز اهمیت بوده که در سراسر تاریخ اسلامی سالی که انقلاب پیروز شد سه جریان چون ملیت، رهبری کامل و مردم انقلابی این سه عنصر در کنار هم توانستند فتنه های شوم دشمنان را بر ملا کنند و آنان را شکست بدهند.

صادقی خاطرنشان کرد: در تمامی فتنه هایی که دشمنان علیه ايران داشتند، چون فتنه سال ۸۸ بصیرت مقام معظم رهبری در خنثی سازی آن ها بسیار کارساز بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در جنگ سخت سلاح و در جنگ نرم سلاح مداد و حجت مطرح بوده، چون حمله سایبری ۴ آبان امسال از همین نمونه های جنگ نرم بود که در این جنگ ها کیفیت و مکان و زمان مبهم است و کار را خیلی سخت می کند.

انتهای پیام/
يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴
کد مطلب: 24217
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *