800
۰
رئیس مرکز بهداشت سیب و سوران:

64 درصد دانش آموزان سیب وسورانی علیه کووید19 واکسینه شدند/ارتقای شاخص واکسیناسیون در سیب و سوران

ایوب کرد تمینی گفت: با تعامل مطلوب اداره آموزش و پرورش سیب و سوران با مرکز بهداشت تا کنون 64 درصد دانش آموزان این شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه شدند.
64 درصد دانش آموزان سیب وسورانی علیه کووید19 واکسینه شدند/ارتقای شاخص واکسیناسیون در سیب و سوران
ایوب کرد تمینی رئیس مرکز بهداشت سیب و سوران در گفت و گو با شستون با اشاره به تعامل مناسبت اداره آموزش و پرورش و ستاد مقابله با ویروس کرونای شهرستان با مرکز بهداشت و درمان، بیان کرد:  از ابتدای آغاز طرح واکسیناسیون دانش آموزان تا این لحظه 64 درصد دانش آموزان علیه ویروس کرونا واکسینه شدند.
 
وی افزود: همچنین 62 درصد گروه های هدف بالای 12 سال در سیب سوران علیه ویروس کرونا واکسینه شدند که از تلاش و زحمات کادر درمان، فرماندار، شوراها و دهیاران قدر دانی می شود.
 
این مقام مسئول ادامه داد: در یک بازه زمانی سه هفته ای توانسته ایم با همکاری سایر ادارات شهرستان شاخص واکسیناسیون را از 46 درصد به 63 درصد ارتقاء دهیم.
 
کرد تمینی خاطر نشان کرد: یکی از راه های مهار و کنترل ویروس کرونا واکسیناسیون است که انتظار می رود قبل از ورود موج جدید در شهرستان گروه هدف را واکسینه کنیم.
 
وی اذعان کرد: امید است در بازه  زمانی کمتر از یک ماه شاخص واکسیناسیون شهرستان را به بالای 70 درصد برسانیم.
 
این مقام مسئول مسئول ضمن قدر دانی از سپاه پاسداران و نیروی انتظامی و دیگر ارگان ها، گفت: از ابتدای مهرماه تا کنون که مدت یک ماه از شروع فصل مدارس می گذرد تاکنون دانش آموزان این منطقه به ویروس کرونا مبتلا نشده اند.
 
کرد تمینی در پایان از افرادی که واکسن کرونا را دریافت نکرده اند خواست تا هر چه سریعتر بامراجعه به مراکز تجمیعی واکسیناسیون اقدام به تلقیح واکسن کنند و چنانچه مابقی دانش آموزان واکسینه نشوند و در رعایت شیوه نامه های بهداشتی همکاری لازم را نداشته باشند احتمال ابتلای دانش آموزان به ویروس کرونا وجود دارد.

انتهای پیام/
 
دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳
کد مطلب: 23849
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *