800
۰
رئیس مرکز بهداشت سیب و سوران مطرح کرد؛

طرح حاج قاسم سلمیانی تداعی کننده روحیه ایثار رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس بود/ ردیابی بیماری رمز موفقیت در مهار کرونا

ایوب کرد تمینی گفت: بسیجیان در قالب طرح حاج قاسم سلیمانی برای مهار ویروس کرونا در کنار دیگر ارگان ها مشارکت چشمگیری داشتند که تداعی کننده روحیه ایثار و فداکاری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بود.
طرح حاج قاسم سلمیانی تداعی کننده  روحیه ایثار رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس بود/ ردیابی بیماری  رمز موفقیت در مهار کرونا
ایوب کرد تمینی رئیس مرکز بهداشت سیب و سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور، بسیجیان و دیگر ارگان ها همچون هلال احمر در کنار کادر درمان بودند و روحیه جهاد و ایثارگری آنها تداعی کننده دوران هشت سال دفاع مقدس بود که رزمندگان جان خود را در کف دست گذاشته و برای دفاع از میهن در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: بسیجیان در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مشارکت چشمگیری داشتند و در زمینه توزیع بسته های غذایی میان افراد متاثر از کرونا بی نظیر بودند و خوش درخشیدند که با مشارکت کلیه ادارات از جمله فرمانداری، بخشداری ها، هلال احمر و اداره صمت شاهد کاهش موارد مثبت ابتلا به کرونا و قربانیان در شهرستان هستیم.

این مقام مسئول گفت: تعامل و همکاری به وجود آمده در طرح حاج قاسم سلیمانی در سیب و سوران منجر به کاهش شمار مبتلایان به ویروس کرونا شد و از سوی دیگر اگر روند واکسیناسیون به صورت مطلوب انجام شود در آینده تعداد افراد مبتلا به کووید 19 کاهش محوسی خواهد داشت.


کرد خاطر نشان کرد: در حقیقت اگر روحیه فداکاری و ایثار پرسنل درمان و بسیجیان در شهرستان نبود قطعا شاهد افزایش موارد مثبت کرونا بودیم.

وی گفت: رد یابی موارد مثبت و رهگیری اطرافیان یکی از اقدامات مهم در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بود که در مهار ویروس منحوس کرونا بسیار حائز اهمیت داشت که شناسایی و بیماریابی افراد مثبت با کمک بسیجیان و هلال احمر انجام شد.

رئیس مرکز بهداشت سیب و سوران اذعان کرد: با توجه به اینکه واکسیناسیون موجب می شود که بیمار پس از ابتلا به کرونا وارد فاز شدید از بیماری نخواهد شد  پس می توان نتیجه گرفت که واکسیناسیون نقش مهم در کاهش موارد مثبت و فوتی ها دارد.


کرد بیان کرد: شهروندان به شایعات بی اساس و کذب که در فضای مجازی و محافل عمومی توسط افراد مغرض نشر داده می شود توجه نداشته باشند و با حضور به موقع در مراکز تجمیعی و خدمات جامع سلامت واکسن کرونا را دریافت کنند.

انتهای پیام/
 
دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۴
کد مطلب: 23560
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *