۰
یک پیشکسوت با مهر مطرح کرد:

این همان فرصتی بود که مجیدی می‌گفت/استقلال یکی مثل جباری می‌خواهد

پیشکسوت آبی پوشان گفت: مجیدی همیشه از اینکه از ابتدای فصل هدایت استقلال را بر عهده نداشته گلایه داشت و حالا این فرصت برای او پیش آمده و باید قدر آن را بداند.
به گزارش شستون؛ گودرز حبیبی پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین شرایط استقلال اظهار داشت: روند نقل و انتقالات استقلال خیلی جالب نیست و هواداران حق دارند نگران فصل آینده باشند. به خصوص که ما تجربه‌هایی از این دست داریم و در حال حاضر هم شاهد از بین رفتن فرصت طلایی نقل و انتقالات هستیم.
وی افزود: وقتی این نگرانی بیشتر می‌شود که هواداران استقلال شاهد جذب بازیکن از سوی حریف و آغاز تمرینات گروهی این تیم هستند. در حالی که حریفان مرحله یک هشتم نهایی دو تیم تفاوتی در حد زمین تا آسمان دارند. یعنی پرسپولیس باید تیمی گمنام از تاجیکستان روبرو شود، اما استقلال باید با یکی از غول‌های آسیا به اسم الهلال بازی کند. آن هم در حالی که الهلال بهترین خریدهای ممکن را داشته و با قدرت برای این دیدار می‌آید.
پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: مجیدی تاکنون در ۳ مقطع هدایت استقلال را بر عهده گرفته و در هر ۳ مقطع نیز به عنوان مربی جانشین به این تیم آمده است. او تاکنون این فرصت را نداشته که تیمی را با نظر و سلیقه خودش از ابتدای فصل آماده کند و حالا این فرصت برای اولین بار برای او پیش آمده و باید قدر آن را دانسته و بهترین استفاده را از این فرصت داشته باشد.
حبیبی تاکید کرد: به قول خود مجیدی و خیلی از کارشناسان، دو سال بود استقلال بدون سرمربی بسته می‌شد و حالا این تابو قرار است شکسته شود. مجیدی باید محکم پای اهداف نقل و انتقالاتی اش بایستد چون مسئولیت نتایج تیم در آینده به طور کامل با خودش است. او امروز باید تیمی را که وعده آن را داده و قرار است مدعی جدی قهرمانی باشد ببندد.
کارشناس فوتبال با اشاره به در پیش بودن دیدار مهم استقلال و الهلال تاکید کرد: مگر می‌شود الهلال را دست کم گرفت؟ مگر می‌توان گفت حالا برویم و ببینیم چه می‌شود؟ شکست دادن الهلال یک استراتژی بسیار قوی می‌خواهد و اگر خواهان عبور از سد این غول آسیا هستیم، باید پایه و اساس آن پیروزی را از امروز بنا بگذاریم.
مدافع اسبق آبی پوشان در خصوص وضعیت نقل و انتقالات خاطرنشان ساخت: نقل و انتقالات تیمی مثل استقلال یک فرمول روشن دارد. استقلال تیمی بزرگ است و تیم‌های بزرگ بازیکنان بزرگ می‌خواهند. استقلال جای بازیکنان معمولی نیست. در این تیم از بازیکن گرفته تا مربی و مدیر باید جاه طلب باشند و سقف آرزوی‌هایشان بالا باشد. اینجا تیمی نیست که دوم و سوم شدن در آن نتیجه خوب قلمداد شود. مجیدی از خانواده استقلال است و این صحبت‌های مرا بهتر از هر فرد دیگری درک می‌کند.
حبیبی اضافه کرد: یکی از ضعف‌هایی که در سالهای اخیر در استقلال دیده شد، فقدان یک بازی ساز تمام عیار است. یکی مثل جباری، جباروف، جانواریو و امثال اینها. مجیدی باید یکی از اولویت‌های خرید تیمش را روی بازیکنی با این ویژگی‌ها بگذارد. بازیکنی که با خیال آسوده میانه میدان تیمش را به او بسپارد. یک کارگردان شش دانگ که وظیفه طراحی را داخل زمین انجام دهد.
این همان فرصتی بود که مجیدی می‌گفت/استقلال یکی مثل جباری می‌خواهد
پنجشنبه ۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب: 23408
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *