مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان خبر داد؛

تداوم مواسات و همدلی در گلشن/ 100 کیلو گوشت قرمز و 150 جفت کفش میان اقشار آسیب پذیر توزیع شد

11 مرداد 1400 ساعت 9:07

فاروق رئیسی از توزیع 100 کیلو گوشت قرمز و 150 جفت کفش میان اقشار آسیب پذیر گلشن خبر داد.


فاروق رئیسی مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در راستای خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر جامعه در بحران کرونا 100 کیلو گوشت قرمز که توسط خیرین تهیه شده بود در قالب رزمایش کمک مومنانه در گلشن توزیع شد.

وی افزود: همچنین 150 جفت کفش دخترانه نیز به همت بانوان جهادگر بسیجی در روستاهای گلشن به افراد مستضعف اهدا شد.


مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان ادامه داد: یکی از مباحثی که در دین اسلام اهمیت ویژه داردکمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه است از این جهت گره گشایی از خلق خدا یکی از رسالت های مهم سپاه پاسداران در عرصه های مختلف است.

رئیسی خاطر نشان کرد: شیوع ویروس منحوس کرونا نیز موجب شد تا بسیاری از کسب و کارها به تعطیلی کشانده شود و به اقتصاد خانوارها آسیب وارد شود که بسیج و سپاه با تمام امکانات برای خدمت رسانی به هموطنان پا به عرصه جهاد و کمک رسانی گذاشتند.


وی گفت: بسته های معیشتی، پک های بهداشتی، آب معدنی، البسته و دیگر ملزومات با حفظ کرامت انسانی میان شهروندان سراوانی در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه که عِرق میهن دوستی ایرانیان را به نمایش گذاشت، انجام می شود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 23269

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/interview/23269/تداوم-مواسات-همدلی-گلشن-100-کیلو-گوشت-قرمز-150-جفت-کفش-میان-اقشار-آسیب-پذیر-توزیع

شستون
  http://shastoon.ir