فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

درگیری مسلحانه پلیس سراوان با باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر/3 سوداگر مرگ در دام افتادند

6 خرداد 1400 ساعت 10:48

سردار احمد طاهری از درگیری مسلحانه پلیس سراوان با باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت: در این عملیات سه سوداگر مرگ در دام افتادند.


به گزارش شستون؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: روز گذشته در عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و سراوان، طی یک درگیری سنگین مسلحانه با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر، 371 کیلو و دویست و بیست گرم حشیش و تریاک کشف شد.

وی با بیان این که این درگیری در در محور سراوان به خاش رخ داد، افزود: در این درگیری سنگین و مسلحانه، ماموران انتظامی موفق به توقیف 2 دستگاه تویوتا و یک دستگاه سواری پژو 405، دستگیری سه تن از قاچاقچیان و کشف مقادیری مهمات جنگی شدند.


سردار طاهری با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان سوز از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 22699

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/interview/22699/درگیری-مسلحانه-پلیس-سراوان-باند-حرفه-قاچاق-مواد-مخدر-3-سوداگر-مرگ-دام-افتادند

شستون
  http://shastoon.ir