800
۰
امام جمعه موقت اهل سنت گلشن:

غرش مردم ایران علیه اسرائیل از دریچه فضای مجازی/ اتحاد رمز موفقیت و آزاد سازی قدس شریف از چنگال رژیم اشغالگر است

مولوی مجیب الرحمن رئیسی گفت: بنا بر محدودیت های کرونایی ملت شریف ایران از دریچه فضای مجازی خشم و انزجار خود را نسبت به جنایات رژیم جعلی اسرائیل اعلام می کنند‌.
غرش مردم ایران علیه اسرائیل از دریچه فضای مجازی/ اتحاد رمز موفقیت و آزاد سازی قدس شریف از چنگال رژیم اشغالگر است
مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه موقت اهل سنت گلشن در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه بدترین دشمن مسلمانان بنابر از اذعان قرآن عظیم الشأن یهود هستند، افزود: قرآن کریم یهود را سرسخت‌ترین دشمنان اسلام و مسلمانان معرفی می‌کند که در طول تاریخ از هیچ ضربه و دسیسه ای علیه اسلام و مسلمین فروگذار نکرده است.

وی ادامه داد: یهود اولین قبله گاه مسلمین جهان یعنی قدس شریف را به تصرف خود درآورده است و اشغال کرده که این نشانه اختلاف و تفرقه میان مسلمانان است، پس می طلبد مسلمانان بار دیگر بیدار شوند و سرزمین فلسطین و قدس را از چنگال این رژیم غاصب آزاد بکنند‌.

امام جمعه موقت اهل سنت گلشن اضافه کرد: مسلمانان و ملت‌های اسلامی باید برای آزادسازی قدس و فلسطین به پا خیزند حداقل کاری که در حال حاضر می‌توانیم انجام دهیم اظهار غمخواری با مردم ستمدیده فلسطین است.

مولوی رئیسی گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که در بین ممالک اسلامی از مجاهدت و مقاومت بیشترین حمایت و پشتیبانی را داشته و دارد تا جاییکه جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به نام قدس نامگذاری کرده است تا شکنجه‌ها، آزارها و جنایت های رژیم غاصب اسرائیل علیه مردم فلسطین از یاد نرود.

وی خاطر نشان کرد: در این هفته در این روز مردم مسلمان ایران اسلامی و دیگر امت‌های اسلامی انزجار و تنفر خود را از رژیم خبیث و اخلال گر اسرائیل اعلام و حمایت خود را از فلسطین مظلوم به نمایش می گذارند.

امام جمعه موقت اهل سنت گلشن اذعان کرد: این بار نیز ملت بصیر و فهیم ایران بنا بر محدودیت های کرونایی که اخیراً به وجود آمده است روز قدس را از طریق فضای مجازی برگزار می‌کنند و حضور خود را در این روز به نمایش می‌گذارند‌.

انتهای پیام/
جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۹
کد مطلب: 22557
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *