800
۰
در تداوم رزمایش کمک مومنانه انجام شد؛

توزیع ۲۰۰کیلو گرم گوشت قرمز میان نیازمندان در زادگاه خورشید ایران/ وحدت و همدلی شیعه و سنی خار چشم دشمن است

در تداوم رزمایش کمک مومنانه در زادگاه خورشید ایران ۲۰۰ کیلوگرم گوشت قرمز توسط قرارگاه عملیاتی شهید سجاد قرارگاه قدس نیروی زمینی جنوب شرق کشور توزیع شد.
توزیع ۲۰۰کیلو گرم گوشت قرمز میان نیازمندان در زادگاه خورشید ایران/ وحدت و همدلی شیعه و سنی خار چشم دشمن است
سردار حسین ظریفی فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد قرارگاه منطقه ای قدس نزسا در گفت و گو با شستون بیان کرد: در تداوم رزمایش کمک مومنانه در سراوان ۲۰۰ کیلوگرم گوشت قرمز میان افراد نیازمند توزیع شد.
 
وی با اشاره به اینکه ۸۰ پرس غذای گرم نیز میان کارتن خواب ها توزیع شده است، افزود: مواد غذایی و گوشت قرمز توسط قرارگاه شهید سجاد و خیر نیک اندیش کریم بخش دهواری بزرگ طایفه دهواری تهیه و تامین شده است.
 
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد قرارگاه منطقه ای قدس نزسا با اشاره به سفارش های دین مبین اسلام در راستای کمک به نیازمندان، خاطر نشان کرد: شیوع ویروس کرونا در کشور باعث شد تا برخی از اقشار کم درآمد جامعه برای امرار معاش دچار مشکل شوند اما با اجرای رزمایش کمک مومنانه موجی از همدلی در کشور به وجود آمد.
 
ظریفی گفت: مردم مومن و متدین سراوان در شرقی ترین نقطه ایران نیز هم پای دیگر هموطنان به رزمایش کمک مومنانه پرداختند و اقدام به تهیه و توزیع بسته های غذایی، بهداشتی و البسه کرده اند و بار دیگر باعث شدند که کمک های خیرخواهانه، وحدت و همدلی شیعه و سنی در این خطه از کشور خار چشم دشمن شود.
 
انتهای پیام/
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب: 21954
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *