800
۰
معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان عنوان کرد:

تمکین 99 درصد تجار و بازاریان سراوان به محدودیت های کرونایی/تقدیر از احساس مسئولیت کسبه به سلامت شهروندان

محمد کشاورز از همراهی 99 درصدی تجار و بازاریان سراوان به محدودیت های کرونایی در شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
تمکین 99 درصد تجار و بازاریان سراوان به محدودیت های کرونایی/تقدیر از احساس مسئولیت کسبه به سلامت شهروندان
محمد کشاورز معاون برنامه ریزی شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به تمکین بازاریان و کسبه شهرستان به مصوبات ستاد مقابله با کرونا، بیان کرد: اعضای ستاد مقابله با ویروس کرونا در روز نخست قرنطینه در شهرستان با مراجعه به درب فروشگاه ها و مراکز فروش لوازم غیر ضرور ضمن توجیه تجار و بازاریان نسبت به مصوبات طرح قرنطینه، خواستار تعطیلی بازار شدند.

وی با اشاره به اینکه 99 درصد کسبه، تجار و بازاریان شهرستان سراوان به محدودیت های کرونایی تمکین کردند، افزود: همراهی تجار و کسبه شهرستان سراوان با ستاد مقابله با ویروس کرونا بسیار رضایت بخش و قابل تقدیر است.

به گفته معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان، این شهرستان یکی از بهترین شهرهای استان به جهت رعایت پروتکل های قرنطینه و بهداشتی است. 

کشاورز در ادامه با بیان اینکه تعداد اندک شمار از کسبه به دلیل عدم رعایت مصوبات کرونایی تذکر گرفتند، خاطر نشان کرد: همچنین سه مکان به دلیل عدم تمکین به مصوبات ستاد کرونا و فعالیت در ساعات ممنوعه پلمپ شدند.

وی یادآور شد: در مرحله اول قرنطینه در شهرستان سراوان بیش از 40 مورد پلمپ انجام شد اما در این مرحله بازاریان همکاری بسیار مطلوب با ستاد مقابله با کرونا شهرستان داشتند که نشان دهنده این است که کسبه فهیم شهرستان نسبت به سلامت خود و دیگر شهروندان احساس مسئولیت می کنند.

معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان در پایان خواستار رعایت بیش از پیش دستورالعمل های بهداشتی، عدم حضور در تجمعات، مراسمات عروشی و عزاداری، خود داری از برپایی نمازهای جماعت و جمعه، پرهیز از حضور در مجالس غیر ضرور شد تا به نقطه صفر و پایان انتشار ویروس کرونا و همچنین قرار گرفتن در وضعیت سفید برسیم.

انتهای پیام/
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۷
کد مطلب: 21051
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *