800
۰
امام جمعه اهل سنت شهر جالق عنوان کرد؛

محکومیت ترور مذبوحانه دانشمندان ایران اسلامی/ عقب ماندن از پیشرفت های علمی نتیجه مذاکره با دشمنان ایران است

مولوی مجیب الرحمن رئیسی گفت:در مذاکره به آمریکا اعتماد کردیم که همین اعتماد منجر شد تا چندین سال از نظر پیشرفت علمی عقب بمانیم.
محکومیت ترور مذبوحانه دانشمندان ایران اسلامی/ عقب ماندن از پیشرفت های علمی نتیجه مذاکره با دشمنان ایران است

مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه اهل سنت شهر جالق در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه از صدر اسلام تا کنون گروه منافقین و یهودیان سعی داشتند که دانشمندان اسلامی را از بین ببرند، بیان کرد: ترور دانشمندان آخرین حربه ای است که دشمن به آن متوسل می شود.

وی با بیان اینکه ترور کار انسان های زبون و خار است، افزود: قتل و ترور دانشمندان و افراد شاخص شیوه رژیم جنایتکار صهیونیسم و رژیم خونخوار آمریکای مستکبر در زمان عجز و ناتوانی است که دست به چنین اقدامات غیرانسانی می زنند.

امام جمعه اهل سنت شهر جالق ادامه داد: کشتن یک انسان و دانشمند از نظر عقل، اسلام و دیگر ادیان الهی محکوم و عمل بسیار زشتی است.

مولوی رئیسی با اشاره به اینکه پیامبر اسلام (ص) در جنگ با کفار دستور می دادند که دانشمندان را نکشند چرا که این عمل منفور و مذبوح است، اضافه کرد: یقین داریم که این عمل مذبوحانه کار اسرائیل جنایت کار است است تا جلو پیشرفت علمی و موشکی ایران را بگیررند اما یقین بدانند که در زمینه های مختلف پیشرفتمان متوقف نخواهد شد و روز به روز به جلو حرکت خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه جز نکبت خاری و ندامت چیزی عاید دشمنان نخواهد شد، خاطر نشان کرد: مذاکره با دشمنان قسم خورده ایران از جمله رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایت کار کار عاقلانی نیست، ما تجربه مذاکره را مشاهده کردیم که به نتجیه نرسید.

امام جمعه اهل سنت شهر جالق در ادامه گفت: اما در مذاکره به آنها اعتماد کردیم که همین اعتماد منجر شد تا چندین سال از نظر پیشرفت علمی عقب بمانیم.

مولوی رئیسی در پایان با اشاره به اینکه آزموده را آزمودن خطاست، تصریح کرد: نتیجه مذاکره و اعتماد به آمریکا را تجربه کردیم آنها به عهد خود وفادار نیستند، پایبند به هیچ اصولی نخواهند بود پس چه تضمینی برای مذاکره و دریافت نتیجه مطلوب وجود دارد؟ 

انتهای پیام/
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸
کد مطلب: 21030
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *