800
۰
فرماندار سراوان:

شهید فخری زاده در عین گمنامی منشاء خیر و برکت بود/ ترور دانشمندان و افراد شاخص ایرانی خللی در مسیر انقلاب به وجود نمی آورد

علی رضا شهرکی گفت: شهید محسن فخری زاده که پدر هسته ای ایران لقب داشته است، در عین گمنامی منشاء خیر و برکت در ایران اسلامی بوده است.
شهید فخری زاده در عین گمنامی منشاء خیر و برکت بود/ ترور دانشمندان و افراد شاخص ایرانی خللی در مسیر انقلاب به وجود نمی آورد
علی رضا شهرکی فرماندار سراوان در گفت و گو با شستون در واکنش به ترور ناجوانمردانه و اقدام پلید ایادی کفر نسبت به دانشمند هسته ای ایران، بیان کرد: شهید محسن فخری زاده که پدر هسته ای ایران لقب داشته است، در عین گمنامی منشاء خیر و برکت در ایران اسلامی بوده است.

وی افزود: شهید فخری زاده به دلیل دارا بودن علم بالا در این زمینه قطعا موقعیت های خاص شغلی در خارج از کشور برای وی فراهم بوده اما با توجه به باور انقلابی و اعتقادی که به کشور  داشت در داخل میهن اسلامی خدمات ارزشمندی را ارائه کرد.

فرماندار سراوان گفت: تحریم های که دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کرده کارساز نبوده و زمانی که مشاهده کردند ایران اسلامی از این طریق ضربه نمی خورد، مجدد به ترور داشنمندان و افراد شاخص مانند ترور دانشمندان هسته ای از جمله پدر موشکی ایران روی آوردند.

شهرکی یادآور شد: همانطور که شهادت سزدار سلیمانی برای ما سخت گذشت، شهادت این شهید فخری زاده نیز برای ما سخت است اما این مسیر کوتاه و قطع نمی شود، باور داریم که قوری تر خواهیم شد و خون این شهید می جوشد و پر رونق تر می شود.

 وی خاطر نشان کرد: دست اسرائیل و دیگر کشورها که علیه ایران نقشه می کشند بیکار نخواهند بود باید مراقبت و هوشیاری بیشتری به خرج دهیم، از صدر انقلاب تا کنون صحنه های مختلفی از این ضربه ها را مشاهده کرده ایم اما نه تنها خللی در مسیر انقلاب به وجود نیامد بلکه در تمامی آرمان های انقلاب قوی تر شده ایم.

فرماندار سراوان در پایان ضمن تسلیت به پشگاه مقام معظم رهبری تصریح کرد: شاید نتوانیم جای شهید فخری زاده را پر کنیم اما با ایستادگی و همگام شدن با مبانی انقلاب این خلاء را پر خواهیم کرد.


انتهای پیام/
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۹
کد مطلب: 21027
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *