800
۰
کارشناس مسائل سیاسی:

رژیم غاصب صهیونیستی دشمن بشریت است/کووید 1948باید نابود شود

یعقوب کریمی گفت: امروز نیز در رابطه با قدس با یک حرکت و تفکر عاشورایی و با قطع ارتباط با آنهایی که از رژیم غاصب صهیونیستی دفاع می کنند، عرصه را برایشان تنگ کنیم تا زمینه ترک این غده سرطانی از فلسطین فراهم شود.
رژیم غاصب صهیونیستی دشمن بشریت است/کووید 1948باید نابود شود

یعقوب کریمی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با شستون بیان کرد: صهیونیست ها همان هایی بودند که در شبه جزیره عربستان هر چقدر پیامبر مکرم اسلام (ص) با مهربانی و عطوفت با آنها رفتار می کرد، اما همچنان علیه حکومت نوپای اسلامی توطئه می کردند تا اینکه پیامبر (ص) به ناچار آنها را به دلیل خباثت از شبه جزیره  عربستان اخراج کرد.

وی افزود:  صهیونیست ها برای اروپاییان نیز مزاحمت هایی را ایجاد کردند تا اینکه به این نتیجه رسیدند آنها را به جای دیگر بفرستند که امروز مشاهده می کنیم سرزمین قدس، پاره تن اسلام را اشغال کرده اند.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: رژیم غاصب صهیونیستی به دلیل ضعف برخی از دولت های اسلامی مانند یک غده سرطانی در سرزمین مقدس قدس جا خوش کرد و در نهایت آنجا را اشغال کرد.

 کریمی  با اشاره به هزینه های هنگفت رژیم جعلی اسرائیل برای رسیدن به اهداف خود، ادامه داد: رژیم جعلی اسرائیل این غده سرطانی جایی را غصب کرده که متعلق به آنها نیست و همواره با استفاده از ابزار های مادی به مسلمانان ضربه زده است.

 وی اذعان کرد: اعتقاد داریم انقلاب اسلامی ایران  برای دفاع از حق مظلومان به پیروزی رسید و امروز فلسطینیان مظلومانی هستند که از خانه خود رانده شده اند.

 این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه دولت های اسلامی به جای اینکه به فکر بیرون راندن این رژیم جعلی از سرزمین قدس باشند در حال تعامل هستند، اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانی با تلاش امام خمینی (ره) و به همت مقام معظم رهبری  همه ساله در تمامی راهپیمایی ها از حق مظلومان فلسطین دفاع می کند و این آرمان خود را هرگز ترک نخواهد کرد.

کریمی خاطر نشان کرد: برای جمهوری اسلامی ایران آن روز مهم است که سرزمین قدس از دست شرور های صهیونیستی آزاد شود.

وی با توجه به اینکه در حال حاضر کشورهای مسلمان متوجه صدماتی که از رژیم غاصب اسرائیل می خورند، نیستند، تصریح کرد: از تمام ممالک اسلامی انتظار می رود با کنار گذاشتن اختلافات  و روی آوردن به افکار امام خمینی (ره) که در وصیت نامه ایشان نیز مطرح شده که فلسطین را در رأس امور قرار دهیم.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان گفت: اگر در راستای انقلاب اسلامی مسئله عاشورا، کربلا و قیام امام حسین (ع) را در رأس قرار دادیم  امروز نیز در رابطه با قدس با یک حرکت و تفکر عاشورایی و با قطع ارتباط با آنهایی که از رژیم غاصب صهیونیستی دفاع می کنند، عرصه را برایشان تنگ کنیم تا زمینه ترک غده سرطانی از فلسطین فراهم شود.

 انتهای پیام
دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۱
کد مطلب: 18381
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *