800
۰
رئیس شورای شهر آشار:

رخ نمایی دیگر از سپاه پاسداران با اجرای رزمایش کمک مومنانه/ سپاه یاری رسان مردم آسیب پذیر

محمد اسلم کریم زایی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در طول انقلاب کارنامه درخشانی دارد، این بار نیز با اجرای موفقیت آمیز رزمایش کمک مومنانه رخ نمایی دیگر از خود نشان داد.
رخ نمایی دیگر از سپاه پاسداران با اجرای رزمایش کمک مومنانه/ سپاه یاری رسان مردم آسیب پذیر
محمد اسلم کریمزایی مسول گروه جهادی بسیج  و رئیس شورای شهر آشار  در گفت و گو با شستون بیان کرد: سپاه پاسداران ارگانی هست که علاوه بر تامین امنیت و دفاع از کیان کشور، در تمامی بحران ها، حوادث و سوانح به حمایت و یاری رساندن به مردم پرداخته است و این بار نیز با شیوع بیماری کرونا پیشگام بوده است. 

وی افزود: با توجه به قرنطینه خانگی و تعطیلی کسب و کارها بسیاری از افراد برای تامین امرار معاش دچار مشکل شده اند که سپاه شهرستان مهرستان در یک حرکت انسان دوستانه و خدا پسندانه اقدام به تهیه و توزیع ۲۰۰۰ بسته معیشتی در یک مرحله کرد.

رئیس شورای شهر آشار ادامه داد: مردم نوع دوست مهرستانی و خیرین نیز در کنار این ارگان انقلابی و مردمی قرار گرفتند و یاری نیازمندان، تهی دستان، ایتام و مستضعفین پرداختند. 

 کریم زایی خاطر نشان کرد: همانطور که در طول سنوات گذشته و عمری که از انقلاب اسلامی می گذرد، کارنامه سپاه درخشان بود، در اجرای رزمایش کمک مومنانه در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری به خوبی رخ نمایی کرده است.

انتهای پیام/
 
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۴
کد مطلب: 18282
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *