800
۰
در یک اقدام خداپسندانه انجام شد؛

اهدای نفس در مهرستان/ بیش از 100 بانوی بسیجی مهرستانی خون اهدا کردند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان گفت: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا موجب کاهش اهدای خون شده است، بیش از 100 بانوی بسیجی مهرستانی خون اهدا کردند.
اهدای نفس در مهرستان/ بیش از 100 بانوی بسیجی مهرستانی خون اهدا کردند
به گزارش شستون، با توجه به شیوع کرونا، اهدای خون در اقصی نقاط کشور و به ویژه سیستان و بلوچستان کاهش یافت که نگرانی هایی را به وجود آورد.
از آنجایی که شهرستان سراوان نیز از جمله شهرستان هایی است که با این بحران مواجه شده بود، بانوان بسیجی شهرستان مهرستان در یک حرکت خداپسندانه اقدام به اهدای خون کردند.
حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان  گفت : انجام مراحل خون گیری در جهت فرهنگ سازی و ایجاد رفتار سالم در جامعه قطعاً نقش تعیین کننده ای دارد.
وی افزود: از عموم مردم عزیز خواستاریم جهت اهدای خون خود به افراد نیازمند به پایگاه های انتقال خون مراجعه کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان گفت: تیم سیار انتقال خون  سراوان امروز به همت بسیج زنان ناحیه مهرستان، با همکاری جمعیت هلال احمر و مرکز بهداشت در محل بهداری محله کهن شهر اقدام به خون گیری کرد.
نکویی تصریح کرد: در این اقدام خداپسندانه بیش از 100 نفر از بانوان بسیجی شهرستان مهرستان به بیماران نیازمند خون اهدا کردند.
وی در پایان تصریح کرد: بانوان بسیجی کشورمان در این روزهای سخت که کشور با ویروس کرونا در حال جنگ است، از طرح اهدای خون استقبال بسیار خوبی کردند و امید است این روند همچنان ادامه پیدا کند.


انتهای پیام/
دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۰
کد مطلب: 17749
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *