800
۰
در ادامه فعالیت‌های جهادی بسیج سپاه مهرستان انجام شد؛

توزیع ماسک ومواد ضد عفونی کننده میان جهادگران خط مقدم خدمت رسانی مهرستان+ تصویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان مهرستان گفت: برای جلوگیری از ابتلای پاکبانان و جهادگران عرصه سلامت در ایستگاه های پایش شهرستان مهرستان ماسک و مایع ضد عفونی کننده توزیع شد.
توزیع ماسک ومواد ضد عفونی کننده  میان جهادگران خط مقدم خدمت رسانی مهرستان+ تصویر
حسین نکوئی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو با شستون با اشاره به اقدامات اخیر این نهاد در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا، بیان کرد: مقادیر زیادی مواد ضدعفونی کننده و ماسک بین پاکبانان شهرداری و عموم مردم به منظور جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا توزیع شده است.

وی افزود: عموم مردم بارعایت نکات بهداشتی و ماندن در خانه تا ریشه کن کردن این بیماری کمک شایانی می توانند انجام داده باشند.
  


 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان ادامه داد: همچنین تعداد ۱۰۰ عدد ماسک و ۱۰ عدد مایع ضد عفونی کننده بین جهادگران سلامت هلال احمر، مرکز بهداشت، بسیجیان ، نیروی انتظامی و پاکبانان شهرداری شهر مهرستان توزیع شد.

نکویی خاطر نشان کرد: از آنجایی که پاکبانان و جهادگران عرصه سلامت همچون نیروی نظامی و انتظامی، هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان که ضامن سلامت شهروندان هستند، به طور مدام فعالیت می کنند، باید به سلامت این افراد رسیدگی شود.  وی تصریح کرد: پاکبانی یکی از شغل هایی است که با توجه به اینکه ویروس کرونا سلامت آنها را تهدید می کند، اما باز هم برای سلامت شهروندان به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند که بر خود لازم می داریم حداقل با توزیع اقلام بهداشتی تا حدودی سلامت آنها را حفظ کنیم.


انتهای پیام/
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷
کد مطلب: 17721
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *